uTorrent 3.5.0.43804 pl

BitTorrent Inc.

 • Aktualizacja:
  2017-09-04
 • Pobrań:
  8108
 • Rozmiar:
  2.14 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z reklamami (Adware)
Wybierz system oraz wersję:

uTorrent to jeden z klientów sieci BitTorrent. Aplikacja jest w sumie najlepsza w swojej dziedzinie. Nie potrzebuje dużej mocy procesora. Możemy stworzyć w niej własny plik torrent a potem go udostępniać. Sama aplikacja jest bardzo funkcjonalna a zarazem bardzo prosta w obsłudze. Dzięki niej użytkownik ma dostęp do światowych zasobów multimedialnych, takich jak filmy, muzyka, programy itp. Działanie aplikacji polega na wczytaniu odpowiedniego pliku, z rozszerzeniem .torrent, który to zawiera ścieżki do wspomnianych wyżej konkretnych zasobów. Sama aplikacja oferuje bardzo wiele funkcji ściągania, od ustalania priorytetów do limitów szybkości pobierania plików.


Galeria programu uTorrent


Uwagi:

Aplikacja zawiera komponenty Adware, nie są one jednak w jakikolwiek sposób groźne. Podczas instalacji kreator oferuje instalację dodatkowych komponentów, najlepiej je odhaczyć.



Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program uTorrent spolszczenie

uTorrent spolszczenie 3.4.3

pobrań: 331

Recenzje użytkowników o programie uTorrent

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.