Laptop Gamingowy do 5000 zł - Jaki wybrać? Sprawdź Ranking

Nie da się ukryć, że obecnie wymagania graczy stale się zwiększają. Oczywiście trzeba sobie jasno powiedzieć, że producenci sprzętów dla graczy również starają się dołożyć wszelkich starań do tego, by sprostać tym wymaganiom. Obecnie rynek sprzętów gamingowych rozwija się w zawrotnym tempie, a co za tym idzie gamerzy mają szerokie możliwości wyboru. Niemniej jednak warto w tym momencie zauważyć, że często gracze borykają się z nieco bardziej ograniczonym budżetem. Poszukują więc oni na potęgę sprzętu, który zagwarantuje im wyjątkowo wysoką jakość rozgrywki, a jednocześnie nie nadweręży ich możliwości finansowych. Wobec tego jaki laptop gamingowy do 5000 złotych warto wybrać?

Na co zwracać uwagę wybierając laptop gamingowy do 5000 zł?

Nie da się ukryć, że laptop gamingowy do 5000 złotych może wzbudzić w większości graczy dość mieszane uczucia. Zwykle przyjęło się, że dobry laptop gamingowy to ten, który znajduje się na najwyższej półce cenowej w sklepie. Jednocześnie okazuje się, że istnieje całe grono producentów, którzy oferują naprawdę jakościowe sprzęty, które znajdują się na zdecydowanie niższej półce cenowej, a w dalszym ciągu mogą one spełnić oczekiwania nieco bardziej wymagających graczy. Laptop gamingowy do 5000 złotych istnieje i wcale nie musi być gorszej jakości. Niemniej jednak kluczowym staje się odpowiedni wybór takiego sprzętu. Konieczne jest bowiem zwrócenie uwagi na najważniejsze parametry techniczne. Wobec tego, jak można wybrać laptop gamingowy do 5000 złotych i na co z pewnością gracze muszą zwrócić nieco większą uwagę? Otóż warto tu wskazać na:

 • dysk SSD - jest to zdecydowanie jeden z najważniejszych komponentów dosłownie każdego laptopa gamingowego. Oczywiście w przypadku drogich i jakościowych sprzętów gracze mogą oczekiwać tego, że dysk SSD może mieć pojemność nawet 1 TB. Mimo tego jednak laptop gamingowy do 5000 złotych nie będzie nam mógł tego zaoferować. Jednak po sprzęcie z tego przedziału cenowego możemy spodziewać się, że będzie on miał pojemność co najmniej 512 GB.
 • procesor - szybki i wydajny procesor to serce każdego laptopa gamingowego. Jednak w tym przypadku nie warto kierować się jedynie marką, a o wiele lepiej zwrócić uwagę na ilość rdzeni. W laptopie gamingowym do 5000 złotych możemy spodziewać się 6- ścio lub 8 - śmio rdzeniowego procesora, co jest całkiem zadowalającym parametrem.
 • karta graficzna - laptop gamingowy do 5000 złotych może nie posiadać dedykowanej karty graficznej, chociaż w większości przypadkach możemy taką w laptopie znaleźć. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na to jaka karta graficzna jest zintegrowana ze sprzętem. Wybierając laptop gamingowy do 5000 złotych możemy spodziewać się tego, że oprócz zintegrowanej karty graficznej, znajdować się będzie dedykowana karta o minimalnych parametrach NVIDIA GeForce RTX 3050 . Spełni ona oczekiwania większości graczy.
 • pamięć RAM - pamięć RAM również ma kluczowe znaczenie dla optymalnej i wydajnej pracy laptopa gamingowego. Znów jednak warto zaznaczyć, że laptop gamingowy do 5000 złotych nie może nam pod tym względem zaoferować jak najlepszych parametrów. Jednak pamięć RAM rzędu 8 lub 16 GB powinna być już możliwa w tym przedziale cenowym.
 • rozdzielczość ekranu oraz matryca - laptop gamingowy do 5000 złotych z pewnością powinien zagwarantować nam co najmniej rozdzielczość FullHD. Co więcej, gracze powinni samodzielnie dobrać matrycę - błyszczącą lub matową, tak by spełniała ona ich oczekiwania i potrzeby. Okazuje się, że nawet w tym przedziale cenowym nie powinno być to większym problemem.

Jak więc widać, laptop gamingowy do 5000 złotych nie może nam faktycznie zagwarantować najwyższych parametrów technicznych. Nie oznacza to jednak, że nie spełni on potrzeb i oczekiwań większości graczy. Możemy sobie bowiem śmiało powiedzieć, że jeśli uda się nam wybrać najlepszy laptop gamingowy do 5000 złotych, to z pewnością nie będziemy tego żałować. Ważne staje się zwrócenie uwagi na powyżej wymienione parametry techniczne, a także na ewentualne funkcje dodatkowe. Niektóre sprzęty mogą nam bowiem zaoferować np. podświetlenie klawiczy czy zaawansowany system chłodzenia. Warto więc o tym pamiętać.

Optymalna specyfikacja laptopa gamingowego

Wspomniane już zostało, że laptopy gamingowe do 5000 złotych nie są w stanie zagwarantować nam tak wysokich parametrów jak np. sprzęty z najwyższej półki cenowej. Wynika to z faktu, że niższa cena sprzętu warunkowana jest kompromisem w postaci nieco innych - tańszych podzespołów. Czego możemy spodziewać się po takim sprzęcie i jakich podzespołów możemy oczekiwać w laptopie gamingowym do 5000 złotych? Otóż z pewnością nie będą to parametry techniczne najniższej klasy. Dobry laptop gamingowy nawet do 5000 złotych powinien zadowolić nieco mniej wymagających graczy. Przede wszystkim laptop gamingowy do 5000 złotych powinien zagwarantować nam rozdzielczość FullHD, która w tego typu sprzętach stała się już absolutnym standardem. Dobry laptop gamingowy w tym przedziale cenowym powinien również zaoferować nam szybki dysk SSD o pojemności nie mniejszej niż około 512 GB - wystarczy to do optymalnej pracy. Co do procesora i pamięci RAM, warto mieć na uwadze, że musimy w tym momencie nieco zmniejszyć nasze oczekiwania. Zwykle laptop gamingowy do 5000 złotych posiada pamięć RAM na poziomie około 8 GB- choć zdarzają się modele o nieco pokaźniejszej pojemności. Jeśli zaś chodzi o procesor to możemy oczekiwać procesora 6 - ścio lub 8 - śmio rdzeniowego. Warto również w tym momencie zaznaczyć, że czasem zdarzają się laptopy gamingowe do 5000 złotych wyposażone np. w czytnik kart pamięci SSD lub wyróżnia je wysoka częstotliwość odświeżania ekranu - jednak takie modele w tym przedziale cenowym to prawdziwa rzadkość.

Polecane laptopy gamingowe do 5000 zł

Obecnie na rynku możemy znaleźć laptopy gamingowe do 5000 złotych, które pochodzą od takich marek jak np. ASUS, HP czy ACER. Są to znani i renomowani producenci. Wobec tego jaki jest najlepszy laptop gamingowy do 5000 złotych? Otóż przygotowaliśmy zestawienie modeli, które cechują się dobrymi parametrami, niską ceną, a także mogą pochwalić się rekomendacjami innych użytkowników.

1. Acer Nitro 5 AN515-57-59F2

AcerNitro5AN515-57-59F2

Na pierwszym miejscu znalazł się model od Acer. Można śmiało powiedzieć, że jest to całkiem solidny laptop gamingowy do 5000 złotych, który - oprócz niskiej ceny - może nam tamże zagwarantować wyjątkowo przyjemną rozgrywkę. Czego możemy się po tym laptopie gamingowym spodziewać? Otóż na uwagę zasługuje tu:

 • procesor Intel Core piątej generacji;
 • pamięć RAM o pojemności 16 GB;
 • karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti;
 • dysk SSD o pojemności 512 GB.

Jak więc widać, w tym laptopie zostało umieszczone dosłownie wszystko to, co zostało przedstawione jako podstawowa i optymalna specyfikacja techniczna sprzętu dla graczy. Śmiało można powiedzieć, że model do Acer sprawdzi się w przypadku mniej wymagających rozgrywek i graczy, którzy lubą sobie czasem zrobić przerwę podczas rozgrywki.

Sprawdź aktualne ceny Acer Nitro 5 AN515-57-59F2 na Allegro

Sprawdź aktualną cenę Acer Nitro 5 AN515-57-59F2 w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Acer Nitro 5 AN515-57-59F2 w Electro

Sprawdź aktualną cenę Acer Nitro 5 AN515-57-59F2 w Avans

 

2. ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN028W

ASUSTUFGamingA15FA507RC-HN028W

Model ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN028W również powinien znaleźć się na naszej liście. Śmiało można powiedzieć, że jest to całkiem dobry laptop gamingowy do 5000 złotych, który także nie powinien nas zbytnio rozczarować jeśli chodzi o konkretne parametry techniczne. Może on świetnie się sprawdzić nawet podczas nieco bardziej dynamicznej rozgrywki. Czego możemy się po tym laptopie spodziewać? Otóż do jego najważniejszych parametrów można zaliczyć:

 • przekątna ekranu równa 15 cali;
 • rozdzielczość FullHD;
 • procesor AMD Ryzen 7 - 8 rdzeni;
 • pamięć RAM na poziomie 16 GB;
 • system operacyjny Windows 11 Home;
 • dysk SSD o pojemności 512 GB.
 • karta graficzna - NVIDIA GeForce RTX 3050.

Ten laptop również powinien sprostać oczekiwaniom nieco mniej wymagających graczy. Wyróżnia go wydajna karta graficzna, a także wydajny system chłodzenia. Sprawdzi się on świetnie do codziennej rozgrywki.

Sprawdź aktualne ceny ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN028W na Allegro

Sprawdź aktualną cenę ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN028W w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN028W w Electro

Sprawdź aktualną cenę ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN028W w Avans

 

3. HP Victus 16-E0059NW

HPVictus16-E0059NW

Na trzeci miejscu znalazł się laptop gamingowy do 5000 złotych od marki HP. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że również jest to jeden z lepszych sprzętów, jaki możemy znaleźć w mocno okrojonym przedziale cenowym. Wyróżnia się on świetnym stosunkiem jakości do ceny i z pewnością takiego zakupu nie będziemy mogli żałować. Jakie parametry techniczne może nam ten sprzęt zaoferować? Otóż najważniejsze wydają się być:

 • karta graficzna NVIDIA GeForce;
 • przekątna ekranu równa jest 16 cali;
 • rozdzielczość FullHD;
 • procesor AMD Ryzen 7 - 6 rdzeni;
 • pamięć RAM na poziomie 16 GB;
 • dysk SSD na poziomie 512 GB;
 • mocna i solidna obudowa.

Ten laptop faktycznie może zwrócić uwagę ze względu na nieco mniejszą liczbę rdzeni procesora. Niemniej jednak karta graficzna i cała reszta podzespołów jakie się w nim znajdują, z pewnością zasługują na nasze uznanie. Być może nie jest to jeszcze najlepszy laptop gamingowy do 5000 złotych, jednak śmiało można powiedzieć, że jest to wyjątkowo solidny i wydajny sprzęt dla każdego gracza.

Sprawdź aktualne ceny HP Victus 16-E0059NW na Allegro

Sprawdź aktualną cenę HP Victus 16-E0059NW w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę HP Victus 16-E0059NW w Electro

Sprawdź aktualną cenę HP Victus 16-E0059NW w Avans

 

4. DREAM MACHINES RG3050TI-17PL21

DREAMMACHINESRG3050TI-17PL21

Ten laptop gamingowy do 5000 złotych zaskarbia sobie coraz to większe uznanie w oczach graczy. Nie da się ukryć, że jest to całkiem solidna jakość w zadziwiająco niskiej cenie. Gracze doceniają sobie w tym sprzęcie także wytrzymałą i mocną obudowę, która skutecznie zapobiega różnorodnym uszkodzeniom mechaniczmy. Jeśli jednak chodzi o parametry, to czego możemy się po tym laptopie gamingowym spodziewać? Otóż:

 • karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti;
 • czytnik kart pamięci;
 • wysoka częstotliwość odświeżania ekranu;
 • pamięć RAM 16 GB;
 • procesor Intel Core piątej generacji;
 • sloty SATA.

Łatwo więc można zauważyć, że ten laptop gamingowy do 5000 złotych może pochwalić się nam już o wiele lepszymi parametrami. Wydajna karta graficzna oraz dodatkowe sloty sprawiają, że ten laptop znacznie poprawia komfort płynący z rozgrywki, a jednocześnie staje się o wiele bardziej funkcjonalny.

Sprawdź aktualne ceny DREAM MACHINES RG3050TI-17PL21 na Allegro

Sprawdź aktualną cenę DREAM MACHINES RG3050TI-17PL21 w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę DREAM MACHINES RG3050TI-17PL21 w Electro

Sprawdź aktualną cenę DREAM MACHINES RG3050TI-17PL21 w Avans

 

5. HP Pavilion Gaming 17-CD2583NW

HPPavilionGaming 17-CD2583NW

Jeśli chodzi o najlepsze laptopy gamingowe, to z pewnością warto tu zwrócić uwagę na model HP Pavilion Gaming 17-CD2583NW. Bez wątpienia można nazwać go najlepszym chociażby ze względu na to, jak wydajne parametry ma on nam do zaoferowania. Jest to również laptop gamingowy do 5000 złotych, który jest wyjątkowo często polecany przez graczy. Gwarantuje on nam:

 • przekątną ekranu 17 cali;
 • rozdzielczość ekranu FullHD;
 • system operacyjny Windows 11 Home;
 • pamięć RAM 6 GB;
 • karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti;
 • dysk SSD 512 GB;
 • procesor Intel Core piątej generacji.

Z pewnością jest to najlepszy laptop gamingowy, który wyróżnia się szeregiem solidnych parametrów. Pochodzi on także od znanej i lubianej marki, która na swoim koncie ma już najlepsze laptopy gamingowe. Takiego wyboru nie powinien więc żałować żaden z graczy.

Sprawdź aktualne ceny HP Pavilion Gaming 17-CD2583NW na Allegro

Sprawdź aktualną cenę HP Pavilion Gaming 17-CD2583NW w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę HP Pavilion Gaming 17-CD2583NW w Electro

Sprawdź aktualną cenę HP Pavilion Gaming 17-CD2583NW w Avans

 

Jaki zatem laptop do gier za 5000 w 2023 roku?

Jeśli jesteś pasjonatem gier komputerowych i szukasz idealnego laptopa, który pozwoli Ci cieszyć się płynną rozgrywką oraz zapewni wysoką jakość obrazu, to warto zwrócić uwagę na Asus ROG Strix G17 G713IM-HX055W.

Ten model to prawdziwa potęga, która z pewnością sprosta wymaganiom najbardziej wymagających graczy. Zaawansowany procesor Intel Core i7-11800H oraz karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 z 6 GB pamięci GDDR6 to gwarancja płynnego działania nawet najnowszych tytułów.

Asus ROG Strix G17 G713IM-HX055W posiada również 17,3-calowy wyświetlacz z matrycą IPS, która zapewni Ci nie tylko piękne, nasycone kolory, ale również szybką reakcję i minimalny input lag. Dodatkowo, zastosowana technologia Adaptive-Sync pozwoli Ci uniknąć efektu rozrywania obrazu podczas intensywnej rozgrywki.

Laptop został wyposażony w aż 16 GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD o pojemności 512 GB, co pozwoli Ci na przechowywanie swoich ulubionych gier oraz szybkie ich ładowanie. Ponadto, Asus ROG Strix G17 G713IM-HX055W posiada również zintegrowany system chłodzenia, który utrzymuje temperaturę urządzenia na odpowiednim poziomie, zapobiegając przegrzaniu podczas długich sesji grania.

Jeśli szukasz solidnego, wydajnego i niezawodnego laptopa do gier, to Asus ROG Strix G17 G713IM-HX055W z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zestawiając jego wysoką jakość wykonania, zaawansowane podzespoły oraz wyjątkowy design, można stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych opcji w swojej klasie cenowej.

Czy opłaca się kupić laptopa do gier?

Decyzja o zakupie laptopa do gier zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Oto kilka zalet i wad, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji:

Zalety:

 • Mobilność: Laptopy do gier są zwykle łatwiejsze do przenoszenia niż stacjonarne komputery. Jeśli potrzebujesz urządzenia, które możesz zabrać ze sobą w podróż lub przestawiać w domu, to laptop będzie dobrym wyborem.
 • Wysoka wydajność: Laptopy do gier mają zwykle mocne procesory i karty graficzne, co oznacza, że są w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające gry.
 • Wbudowany ekran: Laptopy do gier mają wbudowane ekrany, co oznacza, że nie musisz kupować osobnego monitora.
 • Wielozadaniowość: Laptopy do gier mogą służyć nie tylko do gier, ale także do pracy, nauki czy oglądania filmów.

Wady:

 • Koszt: Laptopy do gier są zwykle droższe niż zwykłe laptopy lub stacjonarne komputery.

Na co zwrócić uwagę pzry zakupie laptopa do gier?

Przy wyborze laptopa do gier warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, które wpłyną na wydajność i komfort użytkowania:

 1. Procesor: Wydajny procesor to kluczowy element laptopa do gier. Im wyższa jego wydajność, tym lepiej. Warto zwrócić uwagę na modele z serii Intel Core i7 lub i9 oraz AMD Ryzen 7 lub 9.

 2. Karta graficzna: Karta graficzna odpowiada za generowanie grafiki w grach. Laptopy do gier powinny mieć dedykowaną kartę graficzną, która zapewni płynną i wydajną obsługę gier. Warto zwrócić uwagę na modele od NVIDIA lub AMD.

 3. RAM: Im więcej pamięci RAM, tym lepiej. Minimum to 8 GB, ale lepiej postawić na 16 GB lub więcej.

 4. Dysk twardy: Dla komfortu użytkowania warto wybrać laptopa z dyskiem twardym SSD, który zapewni szybkie ładowanie systemu i gier.

 5. Ekran: Duży ekran o wysokiej rozdzielczości to ważny element w laptopach do gier. Warto zwrócić uwagę na modele z matrycami IPS, które zapewniają lepsze kolory i kąty widzenia.

 6. Chłodzenie: Laptopy do gier są poddawane dużemu obciążeniu, co prowadzi do generowania dużo ciepła. Warto wybrać model z dobrym systemem chłodzenia, który zapewni optymalną temperaturę pracy.

 7. Klawiatura i touchpad: Komfortowe i responsywne klawiatury oraz touchpady to ważne elementy w laptopach do gier. Warto wybierać modele z dedykowanymi klawiszami do gier oraz touchpadami z wsparciem dla gestów.

 8. Bateria: Laptopy do gier mają zwykle krótki czas pracy na baterii. Warto zwrócić uwagę na modele z dużą pojemnością baterii oraz technologiami oszczędzania energii.

Podsumowując, wybierając laptopa do gier warto zwrócić uwagę na procesor, kartę graficzną, RAM, dysk twardy, ekran, system chłodzenia, klawiaturę i touchpad oraz baterię. Dzięki temu wybierzemy urządzenie, które zapewni nam wysoką wydajność i komfort użytkowania.

Jaki procesor w laptopie gamingowym za 5000 zł?

W laptopie gamingowym za 5000 złotych można oczekiwać procesora o wysokiej wydajności, na przykład z serii Intel Core i5 lub i7 lub AMD Ryzen 5 lub 7. Jednak, aby uzyskać jeszcze lepszą wydajność, zaleca się wybór procesora Intel Core i7 lub i9 lub AMD Ryzen 7 lub 9. Te modele oferują wyższą częstotliwość taktowania, więcej rdzeni oraz wątków, co przekłada się na wyższą wydajność w grach i zwiększa ogólną płynność działania laptopa. Warto również zwrócić uwagę na generację procesora, ponieważ najnowsze modele zwykle oferują lepszą wydajność i efektywność energetyczną.

Chłodzenie laptopa gamingowego za 5000 zł

Chłodzenie w laptopie gamingowym za 5000 zł powinno być odpowiednio zaprojektowane, aby zapewnić optymalne temperatury podczas intensywnego użytkowania. Dobre chłodzenie jest kluczowe dla wydajności laptopa, ponieważ przegrzewanie może prowadzić do spadków wydajności, a nawet uszkodzenia sprzętu.

W laptopach gamingowych często stosuje się dwa rodzaje chłodzenia: powietrzne i cieczowe. Chłodzenie powietrzne wykorzystuje wentylatory i radiatory, które odprowadzają ciepło z procesora i karty graficznej, a następnie rozpraszają je na zewnątrz. Chłodzenie cieczowe natomiast wykorzystuje ciecz, która płynie przez układ rurkowy i odprowadza ciepło z procesora i karty graficznej do radiatorów.

Warto zwrócić uwagę na systemy chłodzenia w konkretnej konfiguracji laptopa gamingowego, który Cię interesuje, ponieważ różni producenci stosują różne rozwiązania i technologie. Dobrze zaprojektowane chłodzenie powinno skutecznie odprowadzać ciepło, ale jednocześnie być ciche w działaniu. Można też poszukać informacji o specjalnych technologiach chłodzenia, takich jak np. "DirectCU" od Asus, "CoolBoost" od Acer lub "Cooler Boost" od MSI, które poprawiają efektywność chłodzenia i obniżają temperatury.

Podsumowując, chłodzenie jest ważnym elementem w laptopach gamingowych, które mają działać wydajnie i niezawodnie. Zwróć uwagę na rodzaj chłodzenia (powietrzne lub cieczowe), a także na technologie i rozwiązania zastosowane przez producenta. Dzięki temu wybierzesz laptop z dobrze zaprojektowanym i skutecznym systemem chłodzenia.

Laptop gamingowy do 5000 zł — podsumowanie

Nie da się ukryć, że wybór laptopa gamingowego w tym przedziale cenowym może być wyjątkowo trudny. Zwykle gracze są w stanie przeznaczyć o wiele więcej oszczędności np. na sprzęty w których znajduje się decydowana karta graficzna czy dodatkowe funkcjonalności. Niemniej jednak z przedstawionego przez nas zestawienie bardzo łatwo można wywnioskować, że znajdziemy całkiem dobre sprzęty - nawet z wydajniejszą kartą graficzną - których zakup nie powinien być dla nas zbyt dużym obciążeniem budżetowym. Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że warto polować na laptopy gamingowe promocje. Dlaczego? Z prostego powodu - laptopy gamingowe promocje często pozwalają nam na to, by wyposażyć się w jeszcze lepszy sprzęt, który posiada jeszcze wyższe parametry i jednocześnie zmieścić się w przewidzianym budżecie 5 tysięcy złotych. W momencie jednak kiedy chcemy zakupić laptop gamingowy "na już" i dalej zmieścić sie w przedziale cenowym - 5 tysięcy złotych - wówczas jak najbardziej możemy się na taki krok zdecydować. Pamiętajmy jednak o tym, by zwrócić większą uwagę na kluczowe parametry techniczne. To od nich w dużej mierze zależy to, jak płynnie będzie działał nasz sprzęt, a także jak wysoki będzie komfort płynący z naszej, internetowej rozgrywki. Bazując na przytoczonych wskazówkach i rekomendacjach, z pewnością uda się nam podjąć dobry wybór.

Podsumowanie - z tego artykułu dowiesz się:
 1. Na co zwracać uwagę wybierając laptop gamingowy do 5000 zł?
 2. Optymalna specyfikacja laptopa gamingowego
 3. Polecane laptopy gamingowe do 5000 zł
 4. 1. Acer Nitro 5 AN515-57-59F2
 5. 2. ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN028W
 6. 3. HP Victus 16-E0059NW
 7. 4. DREAM MACHINES RG3050TI-17PL21
 8. 5. HP Pavilion Gaming 17-CD2583NW
 9. Jaki zatem laptop do gier za 5000 w 2023 roku?
 10. Czy opłaca się kupić laptopa do gier?
 11. Na co zwrócić uwagę pzry zakupie laptopa do gier?
 12. Jaki procesor w laptopie gamingowym za 5000 zł?
 13. Chłodzenie laptopa gamingowego za 5000 zł
 14. Laptop gamingowy do 5000 zł — podsumowanie

Sprawdź również laptopy gamingowe w innych przedziałach cenowych:

 1. Laptop gamingowy do 3000 zł
 2. Laptop gamingowy do 4000 zł
 3. Laptop gamingowy do 5000 zł
 4. Laptop gamingowy do 6000 zł

Udostępnij artykuł na swoich mediach społecznościowych:


Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,