PS5 Zestawy - Najtańsze zestawy z PlayStation 5

Nie da się ukryć, że PS5 od momentu premiery zyskało sobie serca wielu graczy. Zaawansowane systemy i technologie, które zostały wykorzystane w nowej konsoli z całą pewnością zasługują na uznanie. Jednocześnie Playstation 5 zestawy to dość mocno zróżnicowana oferta, a gracze wielokrotnie zmagają się z szeregiem dylematów. Wobec tego ile kosztują PS5 zestawy i co ile lat się one pojawiają?

playstation5
 

Ile kosztuje teraz PlayStation 5?

Playstation 5 zestawy to absolutna nowość na rynku, która z całą pewnością spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Warto jednak zauważyć, że PS5 zestawy nie należą również do najtańszych, jednak na finalną cenę wpływ ma wiele czynników. Przede wszystkim liczy się ilość kluczy aktywacyjnych do gier, a często nawet i same kolory i design konsoli. Nie można zapomnieć o tym, że liczy się także źródło, z którego zdecydujemy się nabyć Playstation 5 zestawy. Spoglądając na obecne ceny rynkowe - z uwzględnieniem różnych źródeł sprzedaży - można powiedzieć, że PS5 zestawy można nabyć w cenie już od 2900 złotych. Z pewnością zestawy PS5 nie należą do najmniejszych wydatków, jednak wrażenia z rozgrywek będą niezapomniane.

Gdzie najtaniej kupić PS5?

Wielu graczy dysponuje dość ograniczonym budżetem - co jest całkowicie zrozumiałe. Z pewnością nikt z nich nie chce przeznaczać połowy swojej pensji na zakup konsoli. Wspomniane jednak zostało, że finalna cena PS5 uzależniona jest także od źródła sprzedaży. Jak wiadomo, najbezpieczniej jest kupić zestawy Playstation 5 w znanym i renomowanym sklepie, których w naszym kraju nie brakuje. Jednocześnie trzeba liczyć się z tym, że nie będą one należały do najtańszych. Wobec tego, może pojawić się pytanie, gdzie kupić najtańsze zestawy PS5? Otóż dobrym sposobem, który z reguły okazuje się skuteczny, jest poszukiwania promocji i ofert specjalnych. Wówczas można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na zakupie. Kolejną możliwością są aukcje internetowe, co jednak nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Takie sprzęty niestety mogą się okazać wadliwe, a my będziemy taki zakup długo żałować.

Które PS5 wybrać?

Warto zauważyć, że już sam wybór PS5 nie jest najłatwiejszą kwestią. Obecnie gracze mogą zdecydować się na PlayStation5 albo PS5 Digital Edition. Z pewnością trzeba sobie powiedzieć, że to PlayStation5 jest rozwiązaniem o wiele tańszym, jednak nakłada ono na graczy również pewne ograniczenia. Otóż wybierając ten system tracimy możliwość odpalania gier na fizycznych nośnikach Blue-Ray. Pozostałe aspekty techniczne pozostają jednak bez zmian. PS5 Digital Edition jest uważana za konsolę o wiele mocniejszą. Jeśli więc zależy nam na tym, by korzystać z możliwości odpalania naszych gier na nośnikach fizycznych, wówczas to właśnie PS5 Digital Edition będzie dla większości z nas o wiele lepszym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak, że dobra konsola to taka, która bez większych problemów sprosta naszym oczekiwaniom i spełni nasze potrzeby. Warto więc podejmować ostateczną decyzję o zakupie na podstawie analizy i przemyśleń. Dzięki temu PS5 zestawy nie będą dla nas większym rozczarowaniem.

Ile kosztuje najtańsza PS5?

Playstation 5 zestawy to ogromne zróżnicowanie cenowe. Ostateczna cena zależy od wielu aspektów - co już zostało wspomniane. Najtańsze zestawy PS5 wcale nie muszą być dla większości z nas ogromnym obciążeniem budżetowym, jednak pod warunkiem, że zdecydujemy się na pewne ustępstwa. Okazuje się bowiem, że zestaw Playstation 5, który pozbawiony jest czytnika płyt, możemy nabyć już za 1899 złotych. Jak więc widać, cena nie będzie stanowić większego problemu, jednak kluczem do sukcesywnego wyboru jest znalezienie kompromisu i sprecyzowanie swoich potrzeb. Warto pamiętać, że zestawy PS5 muszą przede wszystkim sprostać naszym oczekiwaniom. Właśnie dlatego, warto dwa razy przemyśleć zakup każdej konsoli, by nie okazała się ona dla nas rozczarowaniem.

Kiedy będzie PS 6?

Zestawy PS5 obecnie są uznawane są za absolutną nowość, jaka niedawno pojawiła się na rynku. Nic więc dziwnego, że gracze dość szybko zdecydowali się na zakup najnowszej wersji konsoli, która pozwala wznieść rozgrywkę na całkowicie inny poziom. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że Playstation 5 zestawy z roku na rok będą stawać się coraz starsze, a oczekiwania graczy będą stale rosły. Wobec tego, zestawy PS5 w pewnym momencie staną się niewystarczające. Zestaw Playstation 5 nie jest jednak ostateczną i jedyną wersją konsoli, gdyż nowsze wersje pojawiają się w dość regularnych odstępach czasu. Jeśli więc posiadamy już zestawy PS5 i czujemy, że powoli przestają one spełniać nasze oczekiwania, wówczas możemy zastanawiać się, kiedy pojawi się PS6 w sprzedaży rynkowej. Otóż PS5 zestawy wywołały ogromne poruszenie, więc można się jedynie spodziewać tego, że wersja 6, będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem. Kiedy jednak możemy jej oczekiwać? Otóż zgodnie z przewidywaniami i spekulacjami, premierę PS6 datuje sią na rok 2027 lub 2028. Można więc powiedzieć, że Playstation 5 zestawy będą musiały zadowolić graczy przez kilka najbliższych lat.

Co ile lat wychodzi PS?

PS5 zestawy pojawiły się dopiero niedawno, a już zyskały sobie ogromną popularność. Zestaw Playstation 5 pojawił się dokładnie 19 listopada 2020 roku. Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że PS, czyli cieszące się dużym zainteresowaniem konsole, wydawane są w dość regularnych odstępach czasowych. Jeśli więc posiadamy już zestaw Playstation 5, to ile będziemy musieli poczekać na nowszą wersję naszego urządzenia? Otóż przyjęło się, że konsole PS pojawiają się regularnie co 6 - 7 lat. Właśnie dlatego, jeśli korzystamy już z PS5 zestawy, to warto o nie zadbać w należyty sposób. Wynika to z faktu, że na kolejną wersję tego typu sprzętów, będziemy musieli jeszcze nieco poczekać. Zgodnie ze spekulacjami i analizami, PS6 będzie jeszcze bardziej zaawansowanym sprzętem, który z pewnością nie zawiedzie oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Najlepsze obecnie oferty na PlayStation 5


PlayStation 5 + God of War Ragnarok w NEONET – 3049 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Ghost of Tsushima Director’s Cut w NEONET – 3169 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Gran Turismo 7 w NEONET – 3179 zł

PlayStation 5 + FIFA 23 + Gran Turismo 7 w NEONET – 3179 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Marvel’s Spider-Man Miles Morales w NEONET – 3189 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Ratchet & Clank Rift Apart w NEONET – 3189 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + The Last of Us Part 1 w NEONET – 3239 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Marvel’s Spider-Man Miles Morales w NEONET – 3189 zł

PlayStation 5 + Gran Turismo 7 + Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei w Media Expert – 3199 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Ratchet & Clank: Rift Apart w NEONET – 3199 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Gran Turismo 7 w NEONET – 3249 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Horizon Forbidden West w Media Expert – 3299 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + The Last Of Us Part 1 w NEONET – 3299 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + Horizon Forbidden West w NEONET – 3349 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok + FIFA 23 w NEONET – 3349 zł

PlayStation 5 + dodatkowy pad DualSense (czarny) + Saints Row (edycja premierowa) w Media Markt – 3359 zł

PlayStation 5 + God of War Ragnarok (kod do pobrania) + Sackboy: Wielka Przygoda w Media Expert – 3399 zł

PlayStation 5 + FIFA 23 + Ultimate Team + Call of Duty Black Ops Cold War w Media Markt – 3439 zł

PlayStation 5 + FIFA 23 + dodatkowy pad (niebieski) w RTV EURO AGD – 3444 zł

Udostępnij artykuł na swoich mediach społecznościowych:


Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,