Ranking robotów sprzątających 2023 - Jaki kupić?

W dzisiejszym świecie przywykliśmy już do faktu, że możemy korzystać z szeregu udogodnień i rozwiązań, które znacznie wspomagają naszą codzienność. Właśni z tego powodu niezwykłą sławę zyskują sobie roboty sprzątające. Dzięki nim możemy zadbać o czystość naszego mieszkania, jednocześnie ograniczając jakikolwiek wysiłek. W sieci znajdziemy wiele rankingów tego typu produktów, więc pojawia się pytanie: który z nich wybrać? 

Ranking robotów sprzątających 2023 - jakie odkurzacze automatyczne się w nim znalazły?

Ranking robotów sprzątających to z pewnością jedno z większych ułatwień podczas podejmowania ostatecznej decyzji. W tego typu zestawieniu znajdziemy jedynie najlepsze modele, z dodatkową specyfikacją techniczną. Ranking robotów sprzątających 2023 to jedno z najbardziej aktualnych zestawień robotów, którym możemy się śmiało zasugerować podczas wybierania własnego sprzętu. Wobec tego, ranking robotów sprzątających 2023 - jakie sprzęty zostały w nim uwzględnione?

1. Roborock S7 MaxV

RoborockS7MaxV

Ranking robotów sprzątających otwiera model Roborock S7 MaxV.  Jest to klasyczny model wyposażony w baterię litowo- jonową o pojemności 5200 mAh. Dodatkowo wyróżnia się on:

 • powierzchnią sprzątania 300 metrów kwadratowych;
 • siłą ssania 5100 Pa;
 • niskim poziomem hałasu - około 67 dB.
 • kompaktowymi wymiarami.

Jeśli chodzi o samo 10 najlepszych robotów sprzątających, to ten model z pewnością zasługuje na to, by się w tym zacnym gronie znaleźć.

Sprawdź aktualne ceny Roborock S7 MaxV na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę Roborock S7 MaxV w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Roborock S7 MaxV w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Roborock S7 MaxV w Media Markt

2. iRobot Roomba j7

iRobotRoombaj7

Ranking robotów sprzątających wspomina również o modelu iRobot Roomba j7. Jest to jeden z popularniejszych i chętnie wybieranych odkurzaczy automatycznych. Może on nam zagwarantować:

 • kompaktowe wymiary i elegancki design;
 • solidna siłę ssania;
 • baterię o pojemności 5200 mAh;
 • współpracę z czystą bazą.

Nie ma się co dziwić, że ranking robotów sprzątających uwzględnia model od Roomba. Jest to bez wątpienia odkurzacz automatyczny dla nieco bardziej wymagających.

Sprawdź aktualne ceny iRobot Roomba j7 na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę iRobot Roomba j7 w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę iRobot Roomba j7 w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę iRobot Roomba j7 w Media Markt

3. Roborock S7

RoborockS7

Odkurzacze automatyczne ranking na trzecim miejscu umieścił Roborock S7. Bez wątpienia jest to model, na który możemy zwrócić uwagę, kiedy poszukujemy własnego sprzętu. Jego specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

 • litowo-jonowy akumulator o pojemności 5200 mAh;
 • siła ssania 2500 Pa;
 • maksymalna powierzchnia sprzątająca 250 metrów kwadratowych;
 • hałas - około 67 dB.

Jak więc widać, jest to dość cichy robot sprzątający, o całkiem satysfakcjonujących parametrach.

Sprawdź aktualne ceny Roborock S7 na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę Roborock S7 w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Roborock S7 w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Roborock S7 w Media Markt

4. Ecovacs Deebot OZMO T9+

DEEBOT-T9

Ranking odkurzaczy automatycznych uwzględnił także miejsce dla Ecovacs Deebot OZMO T9+. Jest to z pewnością jeden z bardziej zaawansowanych odkurzaczy, który może zaoferować nam:

 • czas pracy do 175 minut;
 • kompaktowe wymiary;
 • zadowalającą siłę ssania;
 • zbiornik na kurz o pojemności 0,42 l;
 • niski poziom hałasu.

To z pewnością jeden z lepszych robotów sprzątających, którymi warto się zainteresować, jeśli poszukujemy wydajnego sprzętu do automatycznego sprzątania.

Sprawdź aktualne ceny Ecovacs Deebot OZMO T9+ na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę Ecovacs Deebot OZMO T9+ w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Ecovacs Deebot OZMO T9+ w Media Markt

5. Roborock Q7 Max

RoborockQ7Max

Roboty sprzątająca - ranking 2023 to również wyróżnienie dla modelu Roborock Q7 Max. Jest to sprzęt, który z pewnością wyróżnia się ciekawym designem. Dodatkowo może on nam zaoferować:

 • baterię litowo-jonową o pojemności 5200 mAh;
 • maksymalną powierzchnię sprzątającą 300 metrów kwadratowych;
 • siłę ssania 4200 Pa;
 • niski poziom hałasu.

Ten robot sprzątający został stworzony z myślą o nieco bardziej wymagających użytkownikach. Wystarczy jedynie spojrzeć na jego zaawansowane parametry techniczne - a w szczególności na siłę ssania. Ten model poradzi sobie nawet z najmniejszymi drobinkami kurzu.

Sprawdź aktualne ceny Roborock Q7 Max na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę ERoborock Q7 Max w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Roborock Q7 Max w RTV EURO AGD

6. Roborock S6 maxV

RoborockS6maxV

Ranking robotów sprzątających - którym możemy się zasugerować przy wyborze sprzętu dla siebie - to również miejsce dla modelu Roborock S6 maxV. Wyróżnia się on:

 • bateria litowo- jonowa o pojemności 5200 mAh;
 • siła ssania 4200 Pa;
 • kompaktowe wymiary;
 • niski poziom hałasu.

Ten model również powinien sprostać nawet największym wymaganiom. Roborock S6 maxV to również model, który wyróżnia się dość ciekawym designem, więc większość użytkowników powinna być z niego zadowolona.

Sprawdź aktualne ceny Roborock S6 maxV na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę Roborock S6 maxV w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Roborock S6 maxV w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Roborock S6 maxV w Media Markt

7. RoboJet X-Level

RoboJetX-Level

Ranking odkurzaczy automatycznych bez RoboJest X-Level z pewnością nie byłby kompletny. To jeden z lepszych i bardziej znanych modeli robotów sprzątających, jaki obecnie znajduje się na rynku. Możemy się po nim spodziewać:

 • technologia laser 360 PRO - pozwala ona na dokładne sprzątanie w nawet najtrudniejszych miejscach;
 • siła ssania 3000 Pa;
 • niski poziom hałasu 65 dB;
 • pojemna bateria litowo - jonowa.

Ten model wydaje się być bezkonkurencyjny na rynku, co poniekąd wynika z zastosowanych w nim nowoczesnych technologii i rozwiązań. Bez wątpienia można go nazwać jednym z najlepszych.

Sprawdź aktualne ceny RoboJet X-Level na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę RoboJet X-Level w Media Expert

8. iRobot Roomba i5/i5+

iRobotRoombai5

Ranking odkurzaczy automatycznych to również miejsce dla innowacyjnego modelu iRobot Roomba i5/i5+.Jest to model, który wyróżnia się przede wszystkim:

 • łącznością Wi-Fi, dzięki czemu możemy obsługiwać go przy pomocy aplikacji;
 • wyjątkową siłą ssania;
 • pojemną baterią, która pozwoli nam posprzątać całe mieszkanie na jednym ładowaniu;
 • niskim hałasem;
 • prestiżowym i eleganckim designem.

Bez wątpienia iRobot Roomba i5/i5+ to model stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, a jego zaawansowanie techniczne z pewnością nas nie rozczaruje.

Sprawdź aktualne ceny iRobot Roomba i5/i5+ na Ceneo

Sprawdź aktualną cenę iRobot Roomba i5/i5+ w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę iRobot Roomba i5/i5+ w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę iRobot Roomba i5/i5+ w Media Markt

Czym różni się drogi robot sprzątający od taniego?

W sieci bez problemu znajdziemy ranking robotów sprzątających do 1000 złotych, ale także znajdziemy ranking odkurzaczy automatycznych, który obejmuje jedynie modele z wyższej półki cenowej. Wobec tego, czym różni się drogi robot od taniego? Otóż przede wszystkim parametrami technicznymi i funkcjonalnością. Tanie modele są stworzone dla mniej wymagających osób, którym zależy na szybkim sprzątaniu. Z kolei modele z nieco wyższej półki cenowej są stworzone z myślą o wygodzie i komforcie użytkowania.

Czy odkurzacz automatyczny z mopem ma sens?

Niektóre odkurzacze automatyczne posiadają dodatkową funkcję mopowania podłogi. Czy jednak to rozwiązanie ma sens? Wydaje się, że wszystko zależy tu od potrzeb i preferencji samych użytkowników. Z pewnością odkurzacz automatyczny z mopem to znacznie wyższa funkcjonalnośc, która sprawi, że sprzątanie będzie jeszcze efektywniejsze. Jeśli jedak w naszym domu lub mieszkaniu nie posiadamy odpowiedniej powierzchni, kóra mogłaby być zmywana "na mokro", wówczas z pewnością nie uda się nam wykorzystać pełnego potencjału urządzenia.

W czym robot sprzątający jest lepszy od odkurzacza tradycyjnego?

Robot sprzątający jest rozwiązaniem innowacyjnym i wyjątkowo wygodnym. Jego przewaga nad odkurzaczem tradycyjnym przejawia się więc w wielu aspektach. Przede wszystkim warto tu podkreślić funkcjonalność oraz komfort. Robot sprzątający nie wymaga stałej kontroli, a także jakiejkolwiek obsługi. Sprząta on sam, bez naszego nadzoru. Dodatkowo nie musimy martwić się także o jego przechowywanie. Roboty sprzątające mają kompaktowe wymiary, a także są estetyczne. Finalnie warto tu również wspomnieć o tym, że roboty sprzątające zbierają brud i zanieczyszczenia w sposób o wiele dokładniejszy, co głównie wynika z zastosowanych w nich technologii.

Który robot sprzątający wybrać?

Jeśli chcemy wybrać jeden z najlepszych robotów sprzątających dla siebie, wówczas odkurzacze automatyczne ranking, powinien pomóc nam znaleźć taki sprzęt. W takim zestawieniu znajdziemy jedynie najlepsze modele o satysfakcjonujących parametrach technicznych. Będziemy mogli je przeanalizować, a następnie samodzielnie ocenić, który z robotów sprzątających spełnia nasze wymagania. Warto więc na takie rankingi zwrócić uwagę, a wybór jednego, z tysięcy robotów sprzątających będzie znacznie łatwiejszy.

Czy odkurzacze automatyczne są ciche?

Hałas, jaki generują roboty sprzątające podczas pracy określany jest w decybelach. Większość z nich nie przekracza 65 dB, choć znajdą się modele generujące hałas na poziomie 70 dB i więcej. Wszystko więc zależy od urządzenia, na które się zdecydujemy i od jego finalnej ceny. Można śmiało zaznaczyć, że drogie roboty sprzątające, będą pracować w niezwykle cichy u skuteczny sposób.


Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,