Corel DESIGNER Technical Suite 5

Corel Corporation

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  850.62 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:
Corel DESIGNER Technical Suite X5 to kompleksowy pakiet do projektowania dokumentacji technicznej, rysunków i edycji grafiki. Jest to rozbudowany zestaw narzędzi, który z pewnością zainteresuje architektów, inżynierów i naukowców o różnych specjalizacjach.

Pakiet ten oferuje aplikacje, które współpracują z wieloma popularnymi formatami, w tym również z AutoCADem. Dzięki temu użytkownicy mogą swobodnie importować i eksportować swoje projekty. Ponadto, Corel DESIGNER Technical Suite X5 posiada bogaty zestaw funkcji, które umożliwiają tworzenie zaawansowanych projektów.

Jednym z głównych narzędzi w pakiecie jest Corel DRAW X5, program do tworzenia ilustracji i przygotowywania układu stron. Posiada on wiele opcji konfiguracyjnych, co pozwala na dostosowanie go do różnych zastosowań, w tym do tworzenia dokumentacji technicznej.

Kolejnym ważnym narzędziem jest Corel DESIGNER X5, solidny program typu CAD. Jest on niezwykle przydatny do tworzenia schematów technicznych, modeli architektonicznych i rysunków. Oferuje on kompleksowy zestaw funkcji, który jest porównywalny do konkurencyjnych pakietów tego typu.

W skład pakietu wchodzi również narzędzie o nazwie Corel CONNECT, które umożliwia przeglądanie zasobów dysku twardego, urządzeń zewnętrznych oraz nośników optycznych. Pozwala także na eksplorację zasobów sieciowych, co jest niezwykle przydatne dla osób pracujących w zespołach.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta Corel Corporation do pobrania

pobierz program Animation Shop

Animation Shop 3.05

pobrań: 68
pobierz program PaintShop Pro

PaintShop Pro X8

pobrań: 469
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite 2022 24.0.0.301

pobrań: 1115
pobierz program CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite X4

pobrań: 2616
pobierz program Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 23.1.0.231

pobrań: 224
pobierz program WinDVD Pro

WinDVD Pro 11.7.0.12

pobrań: 338
pobierz program WinDVD

WinDVD 11.7.0.2

pobrań: 432
pobierz program Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Pro X8

pobrań: 232
pobierz program Corel Painter

Corel Painter 2016 15.0.0.689

pobrań: 89
pobierz program CorelDRAW

CorelDRAW Standard 2021

pobrań: 200
pobierz program CorelDRAW Essentials

CorelDRAW Essentials 2021

pobrań: 83
pobierz program Corel Draw

Corel Draw 11

pobrań: 125
pobierz program Corel Office

Corel Office 5.0.120.1522

pobrań: 0
pobierz program AfterShot Pro

AfterShot Pro 2.4

pobrań: 0
pobierz program Corel PDF Fusion

Corel PDF Fusion 1.14

pobrań: 2
pobierz program Pinnacle Studio Plus

Pinnacle Studio Plus 16.1.0.115

pobrań: 0
pobierz program CorelCAD

CorelCAD 2019.5

pobrań: 1
pobierz program Corel Digital Studio

Corel Digital Studio 2010

pobrań: 0
pobierz program Toast Burn

Toast Burn 2.0

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie Corel DESIGNER Technical Suite

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Corel DESIGNER Technical Suite

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak