Kaspersky Free 20.0.14.1085 pl

Kaspersky Lab

 • Aktualizacja:
  2020-11-16
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  2.65 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Kaspersky Free to całkowicie darmowa wersja znanego programu do ochrony komputera. Aplikacja w darmowej wersji pozwala chronić komputer przed wirusami, oprogramowaniem spyware, czy też niebezpiecznymi stronami, oraz phishingiem. Jest to wystarczający zestaw do ochrony komputera, ty, bardziej, że jest udostępniony za darmo. Program chroni komputer w czasie rzeczywistym, czuwając nad tym jakie strony są uruchamiane i w razie konieczności blokujący ich otwarcie. Aplikacja blokuje także pobieranie niebezpiecznych plików,  o ile takowe wykryje i uzna za niebezpieczne.


Galeria programu Kaspersky Free


Program jest prosty w obsłudze i na pewno każdy bez problemu poradzi sobie z jego obsługą. Wersja darmowa nie posiada ochrony rodzicielskiej, czy też modułu bezpiecznych płatności poprzez internet. Wersja darmowa posiada moduł automatycznych aktualizacji, tak więc ni musimy się obawiać o nieaktualną wersję baz oraz samego programu.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Kaspersky Free

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Kaspersky Free

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.