Lunascap 6.10.0.27499

Lunascape Co., Ltd.

 • Aktualizacja:
  2015-10-01
 • Pobrań:
  79
 • Rozmiar:
  34.91 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Lunascape to dość specyficzna przeglądarka internetowa, oparta na trzech silnikach Trident(IE), Gecko(Firefox) Oraz WebKit(Safari). Na pierwszy rzut oka przeglądarka wygląda nowocześnie, jej wygląd można zmieniać za pomocą motywów(kilku wbudowanych) i daje to dość ciekawy efekt. Co ważne, użytkownik może przełączać prace pomiędzy silnikami, co daje zaskakujące efekty, jeżeli jakaś strona nie jest kompatybilna z określonym silnikiem, wystarczy kliknąć na jego logo i zostanie on zmieniony na inny, co zazwyczaj skutkuje osiągnięciem celu. Aplikacja działa bardzo stabilnie, jest szybka i prosta w obsłudze. Umożliwia wgrywanie dodatków - rozszerzeń, co poszerza jej funkcjonalność.


Galeria programu Lunascap


Do działania przeglądarki wymagany jest Internet Explorer w wersji 6.0 lub nowszej.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Lunascap

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Lunascap

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,