Mała Recepcja 1.2

mpSOFT

 • Aktualizacja:
  2015-10-03
 • Pobrań:
  74
 • Rozmiar:
  3.56 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Mała Recepcja to aplikacja do obsługi recepcji w domach wczasowych, pensjonatach oraz hotelach. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, posiada "Kreator Rezerwacji", który ułatwia wprowadzanie danych do rezerwowania pokoi.

Na tym etapie ustala się takie dane jak:

- Wybór pokoi,
- Cena pokoi,
- Dane zamawiającego,
- Okresu rezerwacji,
- Wysokości przedpłat.


Galeria programu Mała RecepcjaDane klienta można wpisać ręcznie lub wybrać z listy klientów. Każdy nowy klient jest dodawany automatycznie do listy klientów. Program posiada dodatkowe funkcje usprawniające jego obsługę jak np.
czasowe wyłączanie pokoi (w czasie remontów), filtrowanie grafiku, przeglądanie rezerwacji danego klienta, wystawianie faktur VAT i zwykłych rachunków (dla nie vat-owców), drukowanie listy pokoi nieposprzątanych. Grafik można wyświetlać w widoku 1, lub 3 miesiące.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Abonent ITVK

Abonent ITVK 2.8

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie Mała Recepcja

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Mała Recepcja

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,