Notatnik Zdrowia 2.0

Andrzej Fuz

 • Aktualizacja:
  2015-09-14
 • Pobrań:
  20
 • Rozmiar:
  1.35 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Notatnik Zdrowia to prosty program, który umożliwia notowanie pomiarów naszego ciała, takich jak: ciśnienie krwi, temperatura i waga ciała, glukoza i ilość spożywanych kalorii.

Aplikacja przedstawia miesięczne zmiany parametrów za pomocą wykresu. Wydrukowane wykresy i tabele pomogą lekarzowi postawić zdecydowanie dokładniejszą diagnozę. Można również w zależności od potrzeb notować i drukować wybrany parametr np. ciśnienie krwi lub zawartość glukozy we krwi (dla diabetyków). Wykresy pomagają również ludziom odchudzającym się kontrolować skuteczność diety i jednocześnie kontrolować parametry ciała.


Galeria programu Notatnik Zdrowia


Osoby leczące się na nadciśnienie, zobowiązane przez lekarzy do prowadzenia pomiarów i notatek, docenią możliwość drukowania czytelnych wykresów. Lekarz w czasie krótkiej wizyty nie jest przecież w stanie dokładnie przeanalizować dziesiątek liczb wpisywanych przez miesiąc lub dwa na kartce papieru.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program NOTATNIK diabetyka

NOTATNIK diabetyka 3

pobrań: 42

Recenzje użytkowników o programie Notatnik Zdrowia

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Notatnik Zdrowia

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,