Notatnik Zdrowia 2.0 pl

Andrzej Fuz

 • Aktualizacja:
  2015-09-14
 • Pobrań:
  12
 • Rozmiar:
  1.35 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Notatnik Zdrowia to prosty program, który umożliwia notowanie pomiarów naszego ciała, takich jak: ciśnienie krwi, temperatura i waga ciała, glukoza i ilość spożywanych kalorii.

Aplikacja przedstawia miesięczne zmiany parametrów za pomocą wykresu. Wydrukowane wykresy i tabele pomogą lekarzowi postawić zdecydowanie dokładniejszą diagnozę. Można również w zależności od potrzeb notować i drukować wybrany parametr np. ciśnienie krwi lub zawartość glukozy we krwi (dla diabetyków). Wykresy pomagają również ludziom odchudzającym się kontrolować skuteczność diety i jednocześnie kontrolować parametry ciała.


Galeria programu Notatnik Zdrowia


Osoby leczące się na nadciśnienie, zobowiązane przez lekarzy do prowadzenia pomiarów i notatek, docenią możliwość drukowania czytelnych wykresów. Lekarz w czasie krótkiej wizyty nie jest przecież w stanie dokładnie przeanalizować dziesiątek liczb wpisywanych przez miesiąc lub dwa na kartce papieru.Tagi: Notatnik Zdrowia pobierz, Notatnik Zdrowia download, program Notatnik Zdrowia, Notatnik Zdrowia do pobrania, Notatnik Zdrowia darmowy, Notatnik Zdrowia za darmo, Notatnik Zdrowia do pobrania za darmo, Notatnik Zdrowia do ściągnięciaPolub ten program:

programy producenta

pobierz program NOTATNIK diabetyka

NOTATNIK diabetyka 3

pobrań: 19

Recenzje użytkowników o programie Notatnik Zdrowia

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.