PaperScan Free Edition 4.0.7

Orpalis

 • Aktualizacja:
  2022-09-22
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  40.52 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

PaperScan Free Edition to sprytna mała aplikacja, która ma za zadanie obsługę skanerów poprzez interfejs WIA, oraz TWAIN. Prosty interfejs jak i sama obsługa pozwalają na prace nawet dla początkujących użytkowników. Oprócz samego skanowania aplikacja umożliwia edycję skanowanych dokumentów, zdjęć, przez co funkcjonalność znacznie rośnie. Do głównych zadań edycji należą, usuwanie obramowania, usuwanie efektów dziurkacza z takowych stron, wyrównywanie dokumentów, zmianę kontrastu itp. Pliki zaraz po zeskanowaniu, jak i obróbce można zapisać do formatu PDF, PNG, czy też JPG. przydatną funkcją jest także możliwość importu plików, w celu ich obróbki, nie koniecznie musza być to pliki zeskanowane.


Galeria programu PaperScan Free Edition
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie PaperScan Free Edition

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie PaperScan Free Edition

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,