Soda PDF 12

LULU software

 • Aktualizacja:
  2022-04-13
 • Pobrań:
  9
 • Rozmiar:
  16.76 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Soda PDF to zaawansowana aplikacja, która pozwala na edycję, oraz zarządzanie dokumentami zapisanymi w formacie PDF. Program w swej ofercie daje możliwość szeroko zakrojonych działań na dokumentach PDF. Użytkownik może tworzyć, łączyć, zabezpieczeń, podpisywać i oczywiście edytować swoje pliki PDF. Konwersja do i z pliku PDF na pewno jest jedną z lepszych funkcji programu, a często szukaną przez użytkowników. Koniec z problematyczną konwersją dokumentów ze znanych edytorów tekstu. Dodatkowo wprowadzenie podpisu cyfrowego skraca czas wymagany do uwierzytelniania oryginalności dokumentów. Inne przydatne funkcje aplikacji to: dzielenie plików PDF, poddawanie kompresji, łączenie, czy też wstawianie znaków wodnych.


Galeria programu Soda PDF
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Soda PDF

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Soda PDF

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,