WPS Office 2019 11.2.0.9327

Kingsoft Corporation

 • Aktualizacja:
  2020-05-08
 • Pobrań:
  22
 • Rozmiar:
  148.24 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

WPS Office jest darmowym odpowiednikiem znanego pakietu biurowego Microsoft Office. Aplikacja w ostatnim czasie zyskała wielu fanów i staje się coraz bardziej znana w świecie biurowym. Pod względem wyglądu program niemal identycznie odwzorowuje swojego konkurenta. Adekwatnie do Offica w skład tego pakietu wchodzą trzy najbardziej pożądane programy. Są to WPS Writer, który jest odpowiednikiem Worda, czyli edytor tekstu, WPS Presentation, program do tworzenia prezentacji, który imituje PowerPointa, oraz WPS Spreadsheets - arkusz kalkulacyjny imitacja Excela. Sama aplikacja cechuje się obsługą kart, dzięki czemu użytkownik spokojnie może pracować z wieloma plikami na raz, nie gubiąc się w ich odnajdywaniu przełączając okna.


Galeria programu WPS Office


Działanie aplikacji jest szybkie, oraz stabilne, nie ma się tu czego czepiać. Pakiet obsługuje pliki PDF, dzięki czemu umożliwia konwersję do ich formatu, oraz zabezpieczać je hasłem. Program posiada własne formaty zapisu plików, lecz obsługuje także te najbardziej znane z pakietów Microsoft Office.

Uwagi:

Wersja komercyjna działa 30 dni, potem aplikacja przełącza się w bezpłatną bez zastosowań komercyjnych.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie WPS Office

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WPS Office

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.