Origin 10.5.2.49155 pl

Electronic Arts, Inc.

 • Aktualizacja:
  2017-09-05
 • Pobrań:
  117
 • Rozmiar:
  59.50 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Origion to platforma firmy Electronic Arts, dająca graczowi możliwość kupowania gier po bardzo atrakcyjnych cenach, czasami promocje sięgają 70% ceny! Dzięki platformie, użytkownik może testować owe gry producenta. Dużym plusem platformy jest to, że tytuły gier pojawiają się jeszcze przed premierami, i można je kupić zanim znajdą się na półce tradycyjnego sklepu. W panelu użytkownik, może dodawać, gromadzić każdą zakupioną grę, przez co wszystko ma w jednym miejscu i w każdej chwili może ją pobrać.


Galeria programu Origin


Baza programu zawiera bardzo dużą ilość najnowszych gier i co ważne ich ceny są niższe czasami o kilkadziesiąt procent w porównaniu do tradycyjnych sklepów. Instalacja programu jest całkowicie darmowa. Ciekawą opcją jest tworzenie biblioteki gier, które zostały zakupione. Dodatkową funkcją jest możliwość kontynuacji gry od momentu, na którym zakończyliśmy rozgrywkę.

Polub ten program:


Recenzje użytkowników o programie Origin

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.