AnyDVD & AnyDVD HD 8.6.2.0

SlySoft

 • Aktualizacja:
  2022-09-27
 • Pobrań:
  137
 • Rozmiar:
  17.97 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

AnyDVD & AnyDVD HD to narzędzie do omijania zabezpieczeń CSS , RPC oraz kodu regionalnego. Dzięki niej oglądniemy każdy film zapisany na płycie Blu-Ray, DVD, HD-DVD,  oraz muzykę na płycie Audio-CD. . Dużym plusem jest to, że zmiana regionów następuje w locie. Także zabezpieczenie HDCP, które uniemożliwia oglądanie filmów FULL HD na starszych monitorach czy też słabszych kartach graficznych, jest tutaj omijane, tak więc użytkownik może odpalać owe filmy na każdym sprzęcie. Dodatkową i ciekawą opcją jest także możliwość odtwarzania filmów 3D na monitorach 2D.


Galeria programu AnyDVD & AnyDVD HD


Uwagi:

AnyDVD HD w wersji 7.6.9.5 jest wyjątkową wersją, specjalnie dla posiadaczy licencji SlySoft. To nie jest wersja próbna! Ta wersja pozwala na połączenie AnyDVD z nową Bazą Zabezpieczeń Online RedFox.

Wersja 7.6.9.0 jest wersją testową i  działa 21 dni.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie AnyDVD & AnyDVD HD

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AnyDVD & AnyDVD HD

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,