DNS Angel 1.7

Sordum

 • Aktualizacja:
  2023-04-03
 • Pobrań:
  10
 • Rozmiar:
  1.19 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

DNS Angel  to wyjątkowe oprogramowanie, które zapewnia użytkownikom bezpieczne i prywatne korzystanie z internetu. Dzięki DNS Angel możesz zabezpieczyć swoje urządzenie przed niebezpieczeństwami związanymi z korzystaniem z internetu, takimi jak złośliwe oprogramowanie, witryny phishingowe i wiele innych. Program skutecznie chroni korzystająca z internetu młodzież przed zagrożeniami, takimi jak strony dla dorosłych itp.


Galeria programu DNS Angel


Program oferuje wiele funkcji, w tym blokowanie niebezpiecznych witryn internetowych, ochronę przed atakami phishingowymi i złośliwym oprogramowaniem, blokowanie reklam, a także ochronę prywatności użytkowników poprzez blokowanie witryn śledzących i zbierających dane.

DNS Angel oferuje również wiele różnych opcji konfiguracji, co pozwala użytkownikom na dostosowanie ustawień do swoich indywidualnych potrzeb. Program działa w tle, nie wpływając na wydajność urządzenia, co oznacza, że można go używać bez obaw o spowolnienie swojego komputera.

Jedną z największych zalet DNS Angel jest to, że program jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo zabezpieczyć swoje urządzenia przed niebezpieczeństwami związanymi z korzystaniem z internetu.

DNS Angel to niezastąpione narzędzie dla każdego użytkownika internetu, który dba o swoje bezpieczeństwo i prywatność. Program oferuje wiele funkcji i opcji konfiguracji, które pozwalają użytkownikom na pełną kontrolę nad swoim połączeniem internetowym.vPolub ten program:

Programy producenta

pobierz program AskAdmin

AskAdmin 1.4

pobrań: 9

Recenzje użytkowników o programie DNS Angel

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie DNS Angel

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,