Elfin Jupiter Standard 2020 1.0.6

Elfin

 • Aktualizacja:
  2021-03-25
 • Pobrań:
  210
 • Rozmiar:
  20.64 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Jupiter 2019 Standard to aplikacja służąca do rozliczenia podatków. Posiada prosty i przyjemny kreator, który bez problemów przeprowadzi użytkownika po całym picie. Dzięki tej aplikacji w kilka minut można przygotować zeznanie podatkowe za rok 2019.


Galeria programu Elfin Jupiter Standard


Funkcje:

- Przyjazny kreator, który wypełni zeznanie podatkowe za Ciebie.
- Pełny zakres formularzy rozliczenia rocznego 2011: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/ZG oraz druk przelewu podatkowego.
- Kalkulator: wspólnie, czy osobno?
- Możliwość przygotowania kompletu deklaracji dla 4 podatników (8 w przypadku rozliczeń wspólnych). Więcej w dodatkowych pakietach lub komercyjnych wersjach programu.
- E-deklaracje (NOWOŚĆ!) - składanie PIT-ów przez internet bezpośrednio z Jupitera.
- Wydruk oraz zapisywanie rozliczeń do pliku.
- Import danych z rozliczenia ubiegłorocznego.
- Aktualna baza urzędów skarbowych z adresami i numerami rachunków bankowych.
- Mechanizm sprawdzania dostępności nowych wersji programu.
- Wsparcie serwisowe w kwestiach technicznych i merytorycznych.

Rozliczenie w 4 krokach

- Zainstaluj program i wprowadź pierwszego podatnika wraz z numerem seryjnym SER-ELFI-NJUP-ITER-2014 (klucz dla wersji darmowej jest wpisany domyślnie).
- Przygotuj rozliczenie dla wybranego podatnika, odpowiadając na pytania i wpisując kwoty, o które poprosi program. W przypadku zeznania wspólnego dane drugiego podatnika wprowadzisz na planszy w trakcie rozliczenia.
- Przekaż 1% swojego podatku dla jednej z rekomendowanych przez Elfina organizacji pożytku publicznego (możesz także wpisać dane innej OPP).
- Wyślij gotowe zeznanie podatkowe w postaci e-deklaracji (NOWOŚĆ!) albo wydrukuj, podpisz i zanieś je na pocztę lub bezpośrednio do swojego urzędu skarbowego.

Uwagi:

Wersja bezpłatna umożliwia korzystanie z programu przez 4 osoby - cztery rozliczenia.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Elfin Jupiter Standard

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Elfin Jupiter Standard

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,