Game Jackal Pro 5.2.0.0

Jacal Consulting

 • Aktualizacja:
  2015-10-29
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  9.68 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Game Jackal Pro jest przeznaczona dla miłośników gier PC. Dzięki niej gracze nie będą już musieli bawić się w przekładanie płyt CD podczas grania - gdy zostaną o to poproszeni. Aplikacja tworzy profile dla ulubionych gier, proces ten polega na podaniu nazwy profilu, wyborze pliku uruchamiającego grę - na początku jest to płyta CD. Po zakończeniu procesu, obraz gry jest ładowany na dysk, przez co użytkownik nie musi się już martwić o włożenie płyty do napędu.


Galeria programu Game Jackal Pro


Wielkim plusem aplikacji jest sam fakt, że ciągłe wkładanie i wyjmowanie płyt niszczy je po jakimś czasie, tak więc, nie dość, że żywotność płyt znacznie wzrośnie to dostęp do gier będzie natychmiastowy. Aplikacja posiada bardzo prosty kreator, który prowadzi przez cały proces tworzenia obrazu.

Uwagi:

(opcjonalnie), włożenie płyty z grą.CD. Ograniczania: 30 dniowy trial.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Game Jackal Pro

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Game Jackal Pro

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,