Wavosaur 1.1.0.0

Wavosaur

 • Aktualizacja:
  2016-05-16
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  288.44 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Wavosaur to mala i darmowa aplikacja do edycji plików dźwiękowych WAV oraz MP3. Program umożliwia szeroką gamę funkcjonalności, od edycji ścieżki dźwiękowej, przechodząc poprzez analizę, nagrywanie dźwięku, a kończąc na możliwości konwersji plików multimedialnych. Programu nie trzeba instalować, co jest dużym plusem. Wavosaur obsługuje dźwięk wielokanałowy, oraz próbkowanie do 192 kHz na 24 bity, dzięki czemu jego zastosowanie wzrasta i może być dedykowany dla zaawansowanych użytkowników. Aplikacja obsługuje sterownik ASIO, oraz wiele wtyczek, przez co funkcjonalność wzrasta w znacznym stopniu.


Galeria programu Wavosaur


Oczywiście program oferuje oprócz zaawansowanych funkcji te podstawowe, jak chociażby wycinanie, wklejanie, kopiowanie, normalizację, czy też tworzenie pętli.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Wavosaur

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Wavosaur

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,