Google usuwa z wyszukiwarki dwie funkcje

Google usunie niebawem ze swojego silnika wyszukiwarki dwie funkcje. Pierwsza to Instant Search odpowiadającą za automatyczne ładowanie wyników na bieżąco wpisywanych w pole wyszukiwania. Aby rozpocząć wyszukiwanie stron odpowiadających zadanej frazy trzeba będzie kliknąć w przycisk lub użyć klawisza Enter. Funkcjonujące równolegle z natychmiastowym wyszukiwaniem podpowiedzi nadal będą działać bez zmian. Mechanizm Google Instant Search został wprowadzony do wyszukiwarki w roku 2010 i był bardzo mocno promowany przez tą firmę.

Drugim rozwiązaniem, z którym już wkrótce pożegna się część użytkowników jest mechanizm wyświetlający w ramce po prawej stronie wyników wyszukiwania automatycznie odtwarzanego filmu wideo. Google chciał wykorzystać tę funkcję do zarabiania na krótkich reklamach wideo, ale ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu.
 


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,