Kłopoty z dostępnością procesorów Intela napędzają sprzedaż Epyców?

Dion Weisler, szef firmy HP w wywiadzie udzielonym podczas Strategic Decisions Conference przekonywał, że AMD bardzo mocno zyskuje na kłopotach Intela z dostępnością procesorów. Jego zdaniem o ile w przypadku komputerów PC przebicie się z zupełnie nowymi układami jest możliwe w krótkim okresie czasu tak na rynku rozwiązań biznesowych jest to znacznie trudniejsze zadanie. Większość klientów odznacza się bardzo konserwatywnym podejściem do tematu żyjąc w przeświadczeniu, że Intel to jedyny słuszny wybór. Dopiero gdy stają w obliczu konieczności długiego oczekiwania na zamówiony towar decydują się dać szansę nieznanemu rozwiązaniu.

W momencie gdy to okazuje się spełniać ich potrzeby bardzo szybko zmieniają oni swoje podejście. Dlatego też według Weislera gdyby nie problemy z dostępności CPU Intela, to AMD byłoby znacznie trudniej walczyć o rynek komputerów klasy serwer.


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,