Nowa promocja na Radeony RX 500 i Ryzeny

AMD uruchomiło nową promocję, w ramach której przy zakupie jednego z objętych akcją produktów gracz otrzyma za darmo pakiet Champions Pack do gry Quake Champions. Odblokowuje on wszystkie dostępne w grze postacie i zapewnia bezpłatny dostęp do płatnych treści, które do gry trafia w przyszłości. Promocja obejmuje Radeony RX 560, 570 i 580 kupione w dniach od 22 sierpnia do 29 października bieżącego roku, oraz Ryzeny 5 i 7 nabyte w okresie od 22 sierpnia do 15 lutego przyszłego roku. Wzorem podobnych akcji liczą się zarówno kupione osobno podzespoły jak i całe zestawy komputerowe.

Kody dodawane są tylko do wyraźnie oznaczonych modeli dostępnych u partnerów AMD, którymi w naszym kraju są Komputronik, Morele oraz X-Kom. Więcej informacji znajdziecie na stronie AMD.


Quake Champions to darmowa gra od Bethesda Softworks, która oficjalnie zadebiutuje w grudniu, a od 22 sierpnia jest dostępna w ramach wczesnego dostępu. Tytuł ten jest reklamowany jako sieciowa gra FPP będąca następcą kultowego Quake III Arena.