Tile nawiązało współpracę z Intelem

Firma Tile nawiązała współpracę z Intelem, w ramach której układy Bluetooth + WiFi od Chipzilli staną się kompatybilne z technologią oferowaną przez amerykańskiego producenta z San Mateo. Co bardziej istotne aby z niej skorzystać nie trzeba będzie wymieniać sprzętu. Wystarczy jedynie aktualizacja BIOSu oraz sterowników. Oferowane przez Tile oprogramowanie ma pomóc użytkownikom w lokalizowaniu zagubionego sprzętu, który będzie na bieżąco komunikować się z serwerami firmy, raportując o swoim położeniu. W przypadku wyczerpania się baterii będzie można sprawdzić ostatnią lokalizację zagubionego PCta, a wszystko z poziomu aplikacji w smartfonie.

Tile od dłuższego czasu oferuje dedykowaną aplikację dla posiadaczy urządzeń z iOS i Androidem, która na razie służy do lokalizowania sprzedawanych przez tę firmę breloczków.


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,