Jak wyłączyć wibrację przy powiadomieniu z Messenger

Zaraz po instalacji Messengera, jego użytkownicy po krótkim czasie napotykają problem z wyciszeniem powiadomień w formie wibracji, co chwila telefon wibruje na wskutek pojawienia się nowej wiadomości. Często ludzie borykają się z tym problemem i nie wiedzą jak go rozwiązać. W samych ustawieniach Messengera jest wiele opcji, lecz nigdzie nie ma wyciszenia wibracji. W owej poradzie napisze krok po kroku jak wyłączyć wibracje przychodzących wiadomości. 

Na przykładzie Androida  w wersji 9.

1. Odnajdujemy przeważnie na pulpicie  lub w którymś z folderów ikonę o nazwie "Ustawienia" - wchodzimy w nie, po czym pokazuje się nam okienko takie jak poniżej:

 

2. W "Ustawieniach" z listy wybieramy "Powiadomienia" tak jak na powyższej grafice.

3. Wchodząc w "Powiadomienia" wyszukujemy na liście aplikację Messenger, tak jak poniżej:

4. Wchodzimy w "Messenger" i pokazuje się nam szereg opcji, jak na poniższej grafice:

5.W zależności jaki typ powiadomień chcemy wyciszyć wybieramy odpowiednio dla siebie,  przeważnie są to "Czaty i połączenia".

6. Wchodzimy w te powiadomienia, które chcemy wyciszyć, niech to będą "Czaty i połączenia", tam deaktywujemy "Wibracje", tak jak na grafice powyżej. Od tego momentu cieszymy się brakiem wibracji jeżeli dostaniemy nową wiadomość na Messengerze.

7. Jeżeli chcemy całkowicie wyłączyć jakiekolwiek powiadomienia z messengera to odznaczamy opcję "zezwalaj na powiadomienia":

 

 


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,