Jak wyłączyć wibrację przy powiadomieniu z Messenger

Zaraz po instalacji Messengera, jego użytkownicy po krótkim czasie napotykają problem z wyciszeniem powiadomień w formie wibracji, co chwila telefon wibruje na wskutek pojawienia się nowej wiadomości. Często ludzie borykają się z tym problemem i nie wiedzą jak go rozwiązać. W samych ustawieniach Messengera jest wiele opcji, lecz nigdzie nie ma wyciszenia wibracji. W owej poradzie napisze krok po kroku jak wyłączyć wibracje przychodzących wiadomości. 

Na przykładzie Androida  w wersji 9.

1. Odnajdujemy przeważnie na pulpicie  lub w którymś z folderów ikonę o nazwie "Ustawienia" - wchodzimy w nie, po czym pokazuje się nam okienko takie jak poniżej:

 

2. W "Ustawieniach" z listy wybieramy "Powiadomienia" tak jak na powyższej grafice.

3. Wchodząc w "Powiadomienia" wyszukujemy na liście aplikację Messenger, tak jak poniżej:

4. Wchodzimy w "Messenger" i pokazuje się nam szereg opcji, jak na poniższej grafice:

5.W zależności jaki typ powiadomień chcemy wyciszyć wybieramy odpowiednio dla siebie,  przeważnie są to "Czaty i połączenia".

6. Wchodzimy w te powiadomienia, które chcemy wyciszyć, niech to będą "Czaty i połączenia", tam deaktywujemy "Wibracje", tak jak na grafice powyżej. Od tego momentu cieszymy się brakiem wibracji jeżeli dostaniemy nową wiadomość na Messengerze.

7. Jeżeli chcemy całkowicie wyłączyć jakiekolwiek powiadomienia z messengera to odznaczamy opcję "zezwalaj na powiadomienia":

 

 

Udostępnij artykuł na swoich mediach społecznościowych:


Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak