Skiny do Minecraft - jak zmienić? jak zrobić? skąd pobrać?

Można jasno powiedzieć, że Minecraft to gra, która bije prawdziwe rekordy popularności. Okazuje się, że ta survivalowa rozgrywka komputerowa przyciągnęła do siebie graczy z dosłownie całego świata. Stworzona została ona przez Markusa Perssona na podstawie otwartego świata, a następnie była ona sukcesywnie rozwijana przez Mojang Studios. Minecraft pozwala graczom na to, by budowali oni - a także niszczyli - obiekty, które są położone w świecie wygenerowanym w całkowicie losowy sposób. Jednocześnie popularnością cieszą się także skiny do Minecraft, które pozwalają na jeszcze lepsze spersonalizowanie swojej postaci w grze. Jest to konkretna tekstura gracza, która może być dowolnie zmieniana. Jednak skąd można pobierać skiny do Minecraft i jak wgrać je do wirtualnego świata?

Skiny do Minecraft do pobrania - 5 najlepszych stron ze skinami do Minecraft

Popularne skiny do Minecraft za darmo, które są dane do dyspozycji graczom, mogą się po pewnym czasie znudzić każdemu z nich. Wobec tego, jeśli interesują nas całkowicie nowe skórki, to najlepszym rozwiązaniem jest ich pobranie i wgranie. Jednak może pojawić się pytanie, skąd pobrać skiny minecraft? Otóż jeśli nie mamy ochoty na samodzielne tworzenie własnej postaci w grze, wówczas możemy zdecydować sie na to, by nasze skórki pobrać z całkowicie darmowych i ogólnie dostępnych stron www. Które z nich jednak możemy zaliczyć do najlepszych? Oto ich krótka lista:

1. NameMC - na tej stronie znajdziemy fajne skiny do minecraft, które nawiązują do różnorodnych, dobrze nam znanych postaci. Warto również zauważyć, że skiny minecraft do pobrania z tej strony można w bardzo prosty sposób umieścić w grze. Nic więc dziwnego, że NameMC stała się najpopularniejszą stroną ze skórkami do minecraft wśród większości graczy.

namemc
link do strony: pl.namemc.com
 

2. The Skindex - to kolejna, niezwykle popularna strona ze skinami do Minecraft. Co ciekawe, na tej stronie można znaleźć również specjalną kategorię, którą stanowią skiny do minecraft dla dziewczyn, więc nawet panie, które kochają tę grę, znajdą szeroki zasób skórek dla swojej postaci. The Skindex to strona z maksymalnie zróżnicowanymi skórkami, które - podobnie jak w poprzednim przypadku - można wgrać w niezwykle prosty sposób.

skindex
link do strony: skindex.pro
 

3. Nova Skin - to kolejna strona, na której znajdziemy skiny do Minecraft. Gracze również mają nieograniczone możliwości wyboru w zakresie tworzenia postaci. Wielu z nich uważa, że to właśnie Nova Skin oferuje najlepsze skiny do minecraft.

novaskin
link do strony: novaskin.me
 

4. Planet Minecraft - jest to kolejna strona, na której znajdziemy skiny do Minecraft. Nie da się jednak ukryć, że wybór w tym wypadku jest nieco bardziej ograniczony. Mimo wszystko sam sposób wgrania skina jest wyjątkowo prosty, a co za tym idzie, większość graczy nie powinna mieć z nimi większego problemu.

PlanetMinecraft
link do strony: planetminecraft.com/skins/
 

5. Miners Need Cool Shoes - to jedna z bardziej znanych stron ze skórkami do Minecraft. Śmiało można powiedzieć, że nie nakłada ona na graczy praktycznie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o samą kwestię wyboru. Na stronie znajdziemy najpopularniejsze skiny do minecraft zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. 

MinersNeedCoolShoes1
link do strony: needcoolshoes.com
 

Oczywiście w sieci można znaleźć znacznie więcej "źródeł" z których można pobrać skiny do Minecraft. Niemniej jednak powyżej zostały wskazane absolutnie najlepsze z nich, które oferują nieograniczony wybór i prostotę wgrania.

Jak wgrać skiny do Minecraft?

Jeśli gracze zapoznali się już ze stronami, na których mają dostęp do tysięcy skórek, wówczas z pewnością będą oni chcieli skorzystać z niektórych z nich. Skiny do Minecraft dają niekwestionowaną możliwość stworzenia i całkowitego spersonalizowania postaci, a dzięki temu sama rozgrywka może stać się jeszcze przyjemniejsza. W momencie kiedy skiny do Minecraft zostały już wybrane, może pojawić się dodatkowe pytanie odnośnie tego, jak zmienić skiny w minecraft? Otóż na wspomnianych już stronach, pobranie i wgranie nowego skina jest wyjątkowo proste. Oto, krótka instrukcja odnośnie tego jak zmienić skina w mc:

  • wybierz skina, który Cię interesuje - zdecyduj się na konkretną skórkę, która odpowiada Twoim potrzebom.
  • Upload to Minecraft.net - dostępne na wspomnianych już stronach skiny do Minecraft opatrzone są przyciskiem "Upload to Minecraft.net". Wystarczy kliknąć wspomniany przycisk, a zostaniesz przekierowany na stronę gry. Następnie zaloguj się do swojego konta, a zobaczysz pobraną przez siebie skórkę.
  • Prześlij - w momencie kiedy zobaczyć w swojej grze wybranego skina do minecrafta, kliknij przycisk "Prześlij", który znajduje się tuż pod wybraną skórką.

W ten prosty sposób możesz wgrać skiny do minecrafta prosto z konkretnej strony. Niemniej jednak, warto podkreślić, że nie wszystkie strony ze skinami do gry posiadają wbudowane narzędzie do przesyłania skórek bezpośrednio do gry. Jeśli wybierzemy inne strony www, które również takie skórki oferują, możemy spotkać się z koniecznością instalacji skinów. W tym celu należy:

  • zalogować się do swojego konta gracza na minecraft.net;
  • przejść do zakładki oznaczonej jako "skórka";
  • wybrać konkretny model skina - pamiętajmy, że model SLIM ma "ręce" o szerokości trzech pikseli. W standardowych modelach wartość ta wynosi cztery piksele.
  • przesłać plik ze skórką prosto z komputera.

Jest to kolejny sposób na to, jak można zmienić skina w minecraft w momencie, jeśli wybrana przez nas strona nie posiada wbudowanego narzędzia do automatycznego przesyłania skórek.

Jak robić własne skiny do Minecraft?

Skiny do Minecraft można również tworzyć samodzielnie, choć sama kwestia tego jak zrobić skina w minecraft może wydawać się niektórym graczom nieco bardziej skomplikowana. Tworzenie skina w minecraft z pewnością wymaga nieco więcej cierpliwości i kreatywności, niż skorzystanie z gotowych wersji, jednak daje też o wiele większą satysfakcję. Wobec tego, jak zrobić własnego skina w minecraft? Otóż:

  • wybór odpowiedniego narzędzia - skiny do Minecraft możemy tworzyć zarówno w Paint, ale także możemy skorzystać ze specjalnych, dedykowanych temu rozwiązań. Warto podkreślić, że wspomniane powyżej strony z gotowymi skinami do gry, dają także możliwość na utworzenie własnej wersji skórki.
  • Editor - jeśli zdecydujemy się skorzystać z wygodniejszych rozwiązań, wówczas w otwartym na stronie oknie musimy kliknąć w pole "Editor". Dzięki temu wyświetli się nam czysty model postaci, który możemy wykonać wedle własnego uznania. Dostaniemy także dostęp do narzędzi edytorskich, by tworzenie własnego skina nie było dla nas większym utrudnieniem.
  • zapisanie i wgranie skina - w momencie kiedy skiny do Minecraft - własnoręcznie wykonane - są już gotowe, pozostaje jedynie zapisać nasze "dzieło", a następnie wgrać je do gry.

Jeśli więc zastanawiamy się - jak zrobić skina do minecraft? - wówczas jest to dość proste zadanie. Potrzeba z pewnością odrobiny kreatywności, a także cierpliwości. Choć wielu graczy decyduje się na to, by skorzystać z całkowicie gotowych rozwiązań, to jednak tworzenie własnego skina do gry może przynieść wiele dobrej zabawy i satysfakcji podczas późniejszej rozgrywki.

Skiny do Minecraft — podsumowanie artykułu

Skiny do Minecraft to tekstury, które gracze mogą nadać swojej postaci po to, by ją stworzyć lub maksymalnie spersonalizować. W artykule przedstawionych zostało aż 5 stron z najlepszymi skinami do minecrafta, z których można skorzystać, celem wybrania gotowego wzoru. Warto jednak pamiętać, że skiny od Minecraft można stworzyć także całkowicie samodzielnie. Wówczas możemy skorzystać z prostych narzędzi jak np. wspomniany już Pain lub zdecydować się na narzędzia udostępnione na stronie ze skinami. Skiny do Minecraft - tworzone samodzielnie lub nie - sprawiają, że możemy znacznie wyróżnić swoją postać w grze. Każdy skin musi jednak zostać wgrany lub zainstalowany. Wymienione w artykule strony posiadają wbudowane narzędzie do automatycznego przesyłania skinów do gry. Dzięki temu możemy skorzystać z nowej skórki w kilka sekund. Jeśli jednak zdecydujemy się na skorzystanie z innych stron, wówczas może pojawić się konieczność instalacji nowej skórki. Ten proces również nie zajmie nam zbyt wiele czasu.

Udostępnij artykuł na swoich mediach społecznościowych:


Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak