Mody do The Sims 4

The Sims 4 to popularna gra bazująca na otwartym świecie, w którym każdy z graczy ma możliwość wykreowania własnej postaci, rodziny, domu, także korzystania z szeregu dodatkowych funkcjonalności. The Sims 4 to kolejna już wersja tej kultowej gry, która zdobyła sobie grono zwolenników dosłownie na całym świecie. Jednocześnie pojawiły się także mody do Sims 4, które pozwalają na jeszcze większą personalizację gry i kreowania dodatkowych ubrań czy mebli. Tak więc czym są mody do tej popularnej gry i które z nich z pewnością warto znać?

Mody do The Sims 4

Mody do Sims 4 zwykle większości graczom kojarzą się w ubraniami i meblami. Tak naprawdę, dają one jednak o wiele większe możliwości. Szereg dodatków i innych aspektów pozwala znacznie urozmaicić grę i sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej interesująca. Mody do The Sims 4 to różnego rodzaju "mini" dodatki, które pozwalają przedłużyć samą żywotność gry. Co ciekawe, mody do Sims 4 to nie tylko dodatki w formie ciekawych ubrań czy mebli. To także szereg nowych fryzur dla Simów, możliwość zmiany parametrów poszczególnych urządzeń domowych czy zredukowanie częstotliwości ich psucia się. Co ciekawe, Sims 4 mody pozwalają również na zmianę otoczenia, w którym żyją Simowie. Po zainstalowaniu odpowiednich modów, nasze postacie mogą pracować, nawiązywać kontakty z sąsiadami, a także tworzyć nowe związki. Warto wiedzieć, że mody do The Sims 4 można podzielić na kilka grup. Niektóre z nich dają nam możliwość prowadzenia rozgrywki na zupełnie innych planszach, z kolei inne są w stanie zmodyfikować uniwersum dla Simów tak, by np. nawiązywało ono do popularnych filmów czy kreskówek. Tak więc jakie są najlepsze mody do The Sims 4? Otóż można wyróżnić:

MC Command Center

MC Command Center jest modem obowiązkowym dla każdego, zaawansowanego gracza The Sims 4. To właśnie dzięki niemu można znacznie poprawić wrażenia płynące z rozgrywki i sprawić, że będą one jeszcze bardziej realistyczne. MC Command Center odpowiada przede wszystkim za otoczenie w jakim mieszkają nasi Simowie. Dzięki niemu najbliższa okolica zacznie tętnić życiem - sąsiedzi naszych postaci zaczynają efektywnie pracować, chętnie nawiązują całkiem nowe znajomości, a także przeprowadzają się do nowych domów. Można  więc odnieść wrażenie, że niezależnymi postaciami w naszej grze i tak ktoś steruje. Dzięki MC Command Center można stworzyć jeszcze bardziej otwarty i dynamiczny świat, a to z pewnością sprawi, że rozgrywka będzie jeszcze przyjemniejsza.

Do pobrania: Deaderpool-mccc.com

Normal & More Polish Names

Normal & More Polish Names to koleje mody do The Sims 4, które pozwalają na jej jeszcze większe spersonalizowanie. To rozszerzenie zaliczyć można do grupy tych, za pomocą których można wyeliminować drobne niedoskonałości i błędy, jakie mogą pojawić się podczas rozgrywki. Mod ten daje dostęp do ponad 600 polskich imion i nazwisk, które mogą nosić wykreowane przez nas postacie. Co ciekawe, imiona i nazwiska dla Simów to jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że gracze uzyskują także przetłumaczony dostęp do imion dla zwierząt domowych

Do pobrania: https://modthesims.info/d/608535/normal-amp-more-polish-names.html

Ownable Cars

To kolejny mod do Sims 4, który z całą pewnością warto znać. Okazuje się bowiem, że dzięki niemu możemy wzbogacić swoją rozgrywkę i wirtualny świat Simów o grywalne samochody. Oznacza to, że od tego momentu nasi Simowie stają się jeszcze bardziej mobilni i mogą cieszyć się własnymi pojazdami. Co więcej, nasze postacie mogą również kupować i sprzedawać samochody za określoną cenę. Każda przejażdżka własnym samochodem przyczynia się także do poprawienia nastroju danego Sima.
Do pobrania: https://modthesims.info/d/558029/ownable-cars.html

Go to School

Mody do The Sims 4 pozwalają także ingerować w różne sfery życia naszych postaci, a Go to School jest tego najlepszym przykładem. Okazuje się, że dzięki niemu można aktywnie uczestniczyć w edukacji i szkolnym życiu naszych podopiecznych. Za pomocą tego moda można sterować poszczególnymi umiejętnościami i edukować nasze postacie tak, by nawet w wirtualnej rozgrywce, osiągały one jak najbardziej realistyczne cele.

Do pobrania: https://thesimscatalog.com/sims4/downloads/game-mods/go-to-school-mod-pack/

100 Base Game Traits

100 Base Game Traits to te mody do The Sims 4, które zdecydowanie cieszą się wśród graczy największą popularnością. Okazuje się bowiem, że dzięki niemu możemy wprowadzić do naszej gry dodatkowe cechy, które przyczynią się do urozmaicenia rozgrywki. Simowie - oczywiście po wprowadzeniu tej modyfikacji - mogą stać się bardziej heroiczni, bojaźliwi, delikatni, lekkoduszni, a nawet i psychopatyczni. Co więcej nasz Sim może iść przez życie patrząc na nie przez różowe okulary, ale także może zmagać się z depresją lub innymi chorobami psychicznymi. Te mody Sims 4 faktycznie dają nieskończenie wiele możliwości.

Do pobrania: https://www.patreon.com/posts/41969378

Daily Save

Ten mod do gry jest niezwykle praktyczny i wyjątkowo pomocny, szczególnie jeśli gracze nie chcą utracić swojego "dorobku" w wirtualnym świecie. Daily Save umożliwia automatyczny zapis postępów w grze, bez utraty najmniejszego fragmentu. Dzięki temu nawet w sytuacji, kiedy spotkamy się z nagłą utratą połączenia, czy przerwą w dostawie prądu, nie będziemy musieli martwić się o to, że utracimy to, co naszym Simom udało się wykreować.

Do pobrania: https://modthesims.info/d/536937/daily-save-mod.html

Old French Village

Nie da się ukryć, że The Sims 4 nie zmieniło się wiele od poprzedniej wersji, jeśli chodzi o samo otoczenie. Gracze dalej muszą nacieszyć się widokiem tradycyjnych ulic i domów. Jednak mody do The Sims 4 pozwalają to znacznie odmienić, a najlepszym przykładem jest tutaj Old French Village. Jeśli więc mamy już dość tradycyjnych widoków, wówczas możemy wprowadzić do naszej gry powiew dobrej i europejskiej klasyki rodem z francuskich wiosek. Ta modyfikacja wprowadza aż 10 pojedynczych domków, zamek na szczycie miasteczka, a także ogródki i kawiarnie inspirowane francuskim stylem. Z pewnością te mody do The Sims 4 są warte uwagi!

Do pobrania: https://modthesims.info/d/607400/old-french-village.html

Stuff Breaks Far Less Easily

Mody do The Sims 4 są również wyjątkowo praktyczne jak chociażby mod Stuff Breaks Far Less Easily. Nie da się ukryć, że w trakcie rozgrywki gracze doświadczają problemów, które spokojnie można nazwać problemami dnia codziennego. Mowa tu chociażby o nagminnie psujących się sprzętach elektronicznych. Dzięki Stuff Breaks Far Less Easily możemy znacznie zmniejszyć częstotliwość psucia się kuchenek, telefonów i innych sprzętów, z których korzystają nasi Simowie.

Do pobrania: https://modthesims.info/d/535156/stuff-breaks-far-less-easily.html

SimDa Dating App

Jeśli interesują nas kontrowersyjne mody do The Sims 4 to SimDa Dating App jest właśnie jednym z nich. Jeśli nasza postać - z różnych przyczyn - doświadcza trudności ze znalezieniem dla siebie drugiej połówki, wówczas możemy skorzystać z wirtualnej aplikacji dla Simów, która została zaprojektowana w taki sposób, by przypominać Tinder. Dzięki tej modyfikacji, nasi Simowie mogą poszukiwać dla siebie partnerów bazując na określonych kategoriach - wieku, płci, a także stanie cywilnym. Taka aplikacja pozwala więc łączyć Simów z ich wymarzonymi partnerami.

Do pobrania: https://littlemssam.tumblr.com/post/175413426238/simda-dating-app-simda-dating-app-can-help-you

Part Time Jobs

Jeśli interesują nas fajne mody do The Sims 4 to Part Time Jobs jest modyfikacją, która może, a nawet powinna nas zainteresować. Nie oszukujmy się, ale w simowym świecie zawsze potrzebny jest dodatkowy pieniądz - szczególnie jeśli nasza postać dopiero co wkracza w wiek nastoletni. Dzięki modyfikacji jaką jest Part Time Jobs młodzi Simowie mogą poszukiwać zatrudnienia np. w Starbucksie lub w PizzaHut. Co ciekawe, z tego udogodnienia mogą również korzystać całkowicie dorośli Simowie, jednak w tym wypadku będą oni musieli całkowicie zrezygnować z pracy na pełen etat.

Do pobrania: https://thesims4mods.com/sims-4-part-time-jobs-mod/

Mody do The sims 4 - ubrania

Wspomniane już zostało, że mody do Sims 4 to nie tylko modyfikacje, które pozwalają skutecznie zwiększyć praktyczność danej rozgrywki i całkowicie odmienić otoczenie Simów. Okazuje się bowiem, że gracze mogą korzystać także z całego szeregu innych udogodnień, a najlepszym przykładem są The Sims4 mody ubrania. Są to mody do Sims 4, które pozwalają na wgranie nowych, modnych i stylowych elementów garderoby. Oczywiście znajdziemy także mody do The Sims 4 włosy, które z kolei pozwolą nam na wystylizowanie całkowicie odmiennej fryzury naszego Sima. Niemniej jednak w tym przypadku powinniśmy swoją uwagę skierować na tzw. Custom ContentJest to zawartość niestandardowa, która jest prawdziwą kopalnią dodatków - fryzur, ubrań czy makijaży. Dzięki Custom Content możemy więc ubrań i umalować naszego Sima tak, by znacznie odbiegał on od zawartości standardowej i wyróżniał się na tle innych. Z pewnością te mody do Sims 4 zostały stworzony z myślą o najbardziej wymagających graczach, którzy liczą na jeszcze większe spersonalizowanie swojej rozgrywki i tym samym czerpanie z niej jeszcze większej przyjemności. Mody do The Sims 4 z kategorii ubrania, które warto znać, to przede wszystkim:

 • Argentina Word Cup Shirt - jeśli nasz Sim jest zagorzałym fanem piłki nożnej, wówczas z pewnością będzie on wyjątkowo zadowolony z koszulki w barwach Argentyny;
 • Pet Cat Sweater - ta modyfikacja wprowadza z kolei nowe, dodatkowe ubranka dla zwierząt domowych. 
 • Pufferhead Stuff Pack - to z kolei niezwykle ciekawa i interesująca kolekcja dodatków - głównie ubrań, które nawiązują do Harry'ego Pottera

Mody do The Sims 4 - meble

Mody do Sims 4 to również całkiem ciekawe i inspirujące akcesoria do gospodarstwa domowego. Okazuje się, że możemy pobrać mody do The Sims 4 za darmo i cieszyć się atrakcyjnymi meblami i dodatkami, które znacznie urozmaicą naszą rozgrywkę. Możemy bowiem zdecydować się nie tylko na mody na ubrania The Sims 4, ale także na mody do mebli. Wówczas zyskamy dostęp do całego szeregu oryginalnych szafek i stolików, a także innych dodatków, które pomogą nam jeszcze lepiej i efektywniej udekorować mieszkanie i dom naszych postaci. Jeśli więc zastanawiamy się, jakie są mody do Sims 4 na meble, wówczas warto szczególną uwagę zwrócić na:

 • The Kitchen Stuff Pack - jest to modyfikacja, która daje nam dostęp do kilkunastu różnych dodatków i akcesoriów, na które składają się głównie sprzęty kuchenne i różnorodne naczynia. Co ciekawe, nie znajdziemy żadnego z tych elementów w podstawowej wersji naszej gry.

Jak pobrać mody do The Sims 4?

Mody do The Sims 4 sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej ciekawa i interesująca. Nic więc dziwnego, że mody do Sims 4 szybko skradły sobie serca graczy dosłownie na całym świecie. Jednocześnie wielu z nich zastanawia się, jak pobrać mody do The Sims 4 i czy będą one rzeczywiście działać? Okazuje się, że sam fakt tego, jak dodać mody do The Sims 4 nie jest zbyt skomplikowany. Wszystkie mody do The Sims 4 bowiem należy pobrać z Internetu, jednak tylko i wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. The Sims 4 mody do pobrania znajdują się głównie na stronach takich jak:

 • ModTheSims.info;
 • TheSimsResource.com;
 • Sims4Updates.net;
 • TheSimsCatalog.com;
 • TheSims4Mods.com

Na powyższych stronach znajdziemy wszystkie mody do The Sims 4 jakie tylko zostały wymienione w artykule. Co więcej, znajdziemy tam także mody do The Sims 4, które nie zostały wspomniane, jednak również mogą mieć one kluczowe znaczenie dla jakości i przyjemności jaka płynie z rozgrywki. Co ciekawe, mody do The Sims 4 nie muszą być pobierane tylko i wyłącznie ze wspomnianych już stron. Można bowiem zdecydować się na to, by pobrać je bezpośrednio od autorów. Niektóre mody do The Sims 4 posiadają także własne strony internetowe, z których można pobrać je całkowicie za darmo. W tym zakresie więc gracze mają niezliczenie wiele możliwości i z pewnością nie będą oni także doświadczać większych problemów, jeśli chodzi o sam proces pobierania. Warto wspomnieć, że jeśli gracze mają sprecyzowane preferencje i poszukują oni konkretnego moda do The Sims 4 to niezastąpiona może okazać się także sama wyszukiwarka Google.

Jak zainstalować mody do The Sims 4?

Mody do The Sims 4 z pewnością nie sprawią większego problemu, jeśli chodzi o kwestię ich pobierania. Niemniej jednak warto wiedzieć, że samo pobranie nie jest w tym momencie wystarczające. Konieczne okazuje się także ich poprawne zainstalowanie i wgranie do gry. Wobec tego, jak zainstalować mody do The Sims 4? Otóż mody do The Sims 4 i ich wgrywanie wymagają odrobiny cierpliwości. Jeśli więc zastanawiamy się, jak wgrać mody do The Sims 4, tak krótka instrukcja powinna okazać się wyjątkowo pomocna:

 • W menu głównym gry należy wybrać zakładkę "Opcje", a następnie zakładkę "Inne";
 • Należy włączyć "zawartość modyfikowaną i mody", a także "modyfikacje ze skryptami";
 • Należy wyjść z gry i pobrać te mody do Sims 4, z których chcemy skorzystać;
 • Kolejno należy umieścić pobrane pliki w katalogu oznaczonym jako: Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods;
 • Warto pamiętać, że pobrane mody do The Sims 4 muszą mieć rozszerzenie .ts4script lub .package;
 • Należy ponownie uruchomić grę i cieszyć się nowymi modami.

Sam proces instalacji modów do The Sims4 nie powinien zająć nam zbyt wiele czasu. Warto jednak mieć na uwadze rozszerzenia pobranych modyfikacji, a także fakt, że jeśli są one "spakowane", to przed umieszczeniem ich w konkretnym katalogu, trzeba będzie je po prostu rozpakować. Po ponownym uruchomieniu gry - o ile cała instalacja modów przebiegła pomyślnie - będzie można z nich korzystać bez najmniejszego problemu.

Najlepsze mody do The Sims 4 – podsumowanie

The Sims 4 to jedna z najpopularniejszych rozgrywek komputerowych, która pozwala graczom na wykreowania całkowicie nowego i odmiennego świata na wirtualnej płaszczyźnie. Warto jednak pamiętać, że mody do The Sims 4 powstały po to, by rozgrywka ta mogła być jeszcze bardziej urozmaicona i spersonalizowana. W artykule przedstawione zostały najlepsze i najpopularniejsze mody do gry, które pozwalają sprawić, że cała gra będzie jeszcze bardziej realna i wyjątkowa. Warto zauważyć, że wprowadzone modyfikacje dają graczom całkowicie nowe możliwości w zakresie kreowania postaci, a także zmiany całego otoczenia w którym żyją Simowie. Ich pobtanie - z zaufanych źródeł - nie powinno sprawiać najmniejszego problemu, a cały proces instalacji każdego moda został dokładnie przedstawiony krok po kroku. W ten sposób gracze mogą czerpać jeszcze więcej przyjemności i jeszcze dokładniej kreować oraz kontrolować życie stworzonych przez siebie, wirtualnych postaci.

Udostępnij artykuł na swoich mediach społecznościowych:


Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent, Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak