Apple zmniejszy zamówienia na produkcję iPhone 11?

Jak donosi firma analityczna Rosenblatt, w związku z oczekiwanym słabszym popytem na samrtfony iPhone 11 i iPhone 11 Pro, Apple nosi się z zamiarem zmniejszenia o 25 procent zamówień na produkcję obu modeli. Ma być to przygotowanie na oczekiwaną słabszą sprzedaż obu urządzeń po Nowym Roku. Wysokiej sprzedaży iPhone ma nie sprzyjać stosunkowo mała liczba zmian wprowadzona w tych modelach w porównaniu do porzednich iPhone'ów Xr, Xs oraz Xs Max Pro. W efekcie znaczna część klientów którzy nabyli te modele przed rokiem nie planuje przesiadki na iPhone 11.

Drugim niekorzystnym czynnikiem mają być pojawiające się przecieki o znacznych usprawnieniach, jakie przyniesie przyszły iPhone 12, który według nich ma posiadać modem 5G, baterie o 50 procent większej pojemności oraz znacznie lepszy aparat i procesor. Pojawianie się takich przecieków ma pływać wedłu Rosenblattna klientów do tej pory niezdecydowanych, skłaniając ich do zaczekania na iPhone 12.

 


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,