Firefox będzie mieć nowe logo

Dlaczego Firefox traci udziały rynkowe na rzecz innych przeglądarek? Jego użytkownicy zapewne na pierwszym miejscu postawiliby ogólną ociężałość liska i kiepskie zarządzanie pamięcią RAM, a na dalszym planie znalazłoby się miejsce na agresywną reklamę programu Google. Tymczasem Mozilla, która od dłuższego czasu pracuje nad wymienionymi problemami doszła do wniosku, że winna jest nie tylko technologia, ale i archaiczne logo. Spece od marketingu zdecydowali, że Panda ruda, będąca ikoną przeglądarki od 2003 roku musi odejść na emeryturę.

Jej miejsce zajmie dziwaczna postać będąca połączeniem lisa, mecha i zbroi Iron Mana, która będzie twarzą nowych Firefoxów, od wersji 57 począwszy. Nowe logo ma podkreślić jak bardzo zmienił się program Mozilli. Oczywiście widoczne poniżej logo zostanie poddane modyfikacjom nim trafi do finalnej wersji przeglądarki.
 


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,