Hydro PTM+, chłodzony cieczą zasilacz od FSP

Na rynku od dłuższego czasu istnieją zasilacze komputerowe z pasywnym systemem chłodzenia dedykowane fanom ciszy absolutnej. Teraz FSP postanowiło stworzyć jednostkę z chłodzeniem aktywnym, która byłaby równie cicha. Model Hydro PTM+ posiada wbudowany blok wodny podłączany do systemu chłodzenia cieczą z wykorzystaniem tradycyjnych złączek G ¼” oraz tradycyjny, 120mm wentylator, który uruchamia się po przekroczeniu 600W poboru prądu. Do sprzedaży trafią dwie jednostki z tej serii o mocy odpowiednio 1200W i 1400W, obie z w pełni modularnym okablowaniem oraz certyfikatem 80 Plus Titanium.

Dokładna specyfikacja techniczna nie jest znana, ale wiadomo, że Hydro PTM+ do pracy nie będzie wymagać chłodzenia cieczą. Zasilacz będzie mógł pracować również wtedy gdy jedynym nośnikiem ciepła będzie powietrze w jego obudowie.

Źródło: twojepc.pl


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,