Xbox One już kompatybilny z myszkami i klawiaturami

Microsoft dotrzymał słowa i udostępnił długo oczekiwaną aktualizację oprogramowania konsol z serii Xbox One, dodającą obsługę myszy, klawiatury oraz kamerek internetowych. Informacja z pewnoscią ucieszy zarówno zwolenników grania na padach, jak również osoby które nie wyobrażają sobie grania na czymś innym niż mysz i klawiatura. Dzięki temu za pomocą Xbox One łatwiej będzie można przeglądać Internet czy korzystać z mediów społecznościowych. Zadowoleni powinni być także zwolennicy gier strategicznych, których obsługa za pomocą pada nie jest tak wygodna, jak poprzez klawiaturę.

Oprócz obsługi myszy i klawiatury aktualizacja dodaje także obsługę kamerek internetowych. Ich obsługę dodano w Xbox One głównie z myślą o strumieniowaniu rozgrywki na żywo.

Microsoft uległ jednak częściowo naciskom twórców gier - mają oni możliwość zablokowania obsługi swoich produkcji za pomocą klawiatury i myszy.
 


Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,