www.pcspeedup.com>

Avast Free Antivirus 2016 12.3.2280 pl

AVAST Software

  • Aktualizacja:
    2016-08-24
  • Pobrań:
    5993
  • Rozmiar:
    220.48 MB
  • Licencja:
    Bezpłatna z wyłaczeniem
    zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

Avast! Free Antivirus jest to jeden z najlepszych na rynku darmowych programów do ochrony komputera, przed złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja w darmowej wersji dorównuje w skuteczności niektórym płatnym programom, co jest wielkim plusem. Wersja Free posiada ograniczoną funkcjonalność, lecz bardzo dobrze radzi sobie z ochrona komputera, przechowywanych na nim danych. Avast! Free Antivirus posiada silnik blokujący najnowsze wirusy, spyware, chroni pocztę internetową, komunikatory internetowe, a wszystko to działa w czasie rzeczywistym.


Galeria programu Avast Free Antivirus


W najnowszej wersji programu producent wprowadził wiele nowych funkcji, oto kilka z nich:

Zdalna pomoc - umożliwia pomoc przy zagrożonym komputerze, poprzez internet, gdzie przez drugi komputer, użytkownik jest w stanie wykonywać operacje na zarażonym

Aktualizacje w czasie rzeczywistym - najnowsze aktualizacje przesyłane są w czasie rzeczywistym wprost z laboratorium AVAST, należy dodać, iż aktualizacje są przesyłane w sposób ciągły, bez konieczności oczekiwania na nowe.

System reputacji plików - zwany także FileRep, informuje użytkownika, czy dany plik jest bezpieczny czy też nie, analiza opiera się na liczbie osób używających danego pliku, oraz jego dacie utworzenia.

AutoSandbox - izolowanie działania podejrzanych plików, tak aby były one nieszkodliwe dla systemu. Tyczy się to uruchamiania nieznanych lub podejrzanych plików.

Sandbox - całkowita izolacja przeglądarki, jeżeli zostanie ona zainfekowana.

WebRep - technologia zapewniająca ochronę przez wyłudzeniami danych podczas surfowania. WebRep działa w oparciu o analizę heurystyczną, przez co wykrywa wszystkie, nawet najnowsze zagrożenia ze stron witryn. Wykrywa także fałszywe certyfikaty SSL.

Kompatybilność z innymi antywirusami - aplikacja umożliwia prace wraz z innymi programami chroniącymi, dzięki trybowi zgodności firmy AVAST.Polub ten program:

programy producenta

pobierz program Avast Internet Security

Avast Internet Security 2016.12.3.2280

pobrań: 132
pobierz program Avast Clear

Avast Clear 12.3.3154.0

pobrań: 16
pobierz program Avast Premier

Avast Premier 2016 12.1.2272

pobrań: 8
pobierz program Avast Browser Cleanup

Avast Browser Cleanup 10.2.2218.80

pobrań: 11
pobierz program Avast SecureLine VPN

Avast SecureLine VPN 1.0.244.0

pobrań: 13

Recenzje użytkowników o programie Avast Free Antivirus

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.