Skype 7.35.0.101 pl

Skype Technologies S.A.

 • Aktualizacja:
  2017-06-07
 • Pobrań:
  6598
 • Rozmiar:
  42.01 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Skype to nowoczesny komunikator internetowy, dający nam szereg nowych możliwości. Dzięki aplikacji możemy porozmawiać ze znajomymi poprzez doskonałej jakości połączenia głosowe, połączenia wideo, oraz standardowe tekstowe. Aplikacja dodatkowo umożliwia bardzo tanie połączenia na telefony komórkowe jak i stacjonarne z całego świata. Użytkownik dostaje swój własny numer internetowy pod który mogą dzwonić nasi znajomi ze zwykłych telefonów. Możemy też korzystać z funkcji przekierowywania rozmów, gdy np. jesteśmy online, wtedy dzwoniący połączy się ze wskazanym przez nas wcześniej numerem. Aplikacja pozwala na wysyłanie smsów. Rachunki za dzwonienie możemy regulować na bieżąco lub co miesiąc.


Galeria programu Skype


Nowa wersja aplikacji wprowadza wiele udoskonaleń w przekazie dźwięku - wideo, pozwala także na prowadzenie wideokonferencji, udostępnianie ekranu-pulpitu komputera znajomym, czy też funkcję przypominania. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Skype

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.