TeamViewer 12.0.78313 pl

TeamViewer GmbH

 • Aktualizacja:
  2017-05-30
 • Pobrań:
  315
 • Rozmiar:
  13.32 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

TeamViewer to jeden z lepszych darmowych programów, służących do ustanawiania zdalnego dostępu. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Instalator zawiera oba składniki, przez co użytkownik nie musi dodatkowo instalować programu dostępowego u klienta. Program umożliwia zdalne łączenie się z komputerami, czy też serwerami, w celu rozwiązania istniejącego problemu. Dzięki aplikacji użytkownik, posiada dostęp do całego pulpitu drugiej osoby, jak i jego programów, dokumentów itp. W skrócie aplikacja pozwala na bezproblemowe połączenie komputerów, gdzie jeden z nich przejmuje kontrolę nad drugim, w celu rozwiązania problemu.


Galeria programu TeamViewer


Działanie programu jest intuicyjne i bardzo proste, aby połączyć się z danym komputerem wystarczy wpisać odpowiednie hasło podane przez użytkownika drugiego komputera. Najnowsza wersja daje możliwość prowadzenia tzw "Meetingów", czyli audio-wideo konferencji, bez potrzeby wychodzenia z domu, jest to oszczędność czasu. Meetingi można prowadzić do 25 uczestników, dzięki czemu można spokojnie przeprowadzać dzięki nim szkolenia biznesowe, prace zespołowe, zdalne zarządzanie, spontaniczne wsparcie, dostęp do nienadzorowanych komputerów.

Uwagi:

Wersji portable nie trzeba instalować, działa zaraz po rozpakowaniu.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie TeamViewer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.