3ds Max 2016

Autodesk

 • Aktualizacja:
  2016-02-29
 • Pobrań:
  76
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

3ds Max to bardzo znany i specjalistyczny program do tworzenia bardzo zaawansowanych animacji, jak i efektów 3D. Mimo ze program kierowany jest do profesjonalistów, to na pewno każdy internauta znajdzie w sieci wskazówki i poradzi sobie z jego obsługą. Najnowsza wersja współpracuje z systemami 64 bitowymi.  Aplikacja posiada wiele zaawansowanych funkcji, oprócz tworzenia efektów 3D, program umożliwia także ich renderowanie, czy też modelowanie. Na uwagę zasługuje system tworzenia postaci - Character Studio, dzięki któremu użytkownik stworzy swoją własną postać i nada jej ruch jaki obowiązuje w prawach fizyki. Aplikacja obsługuje pliki o rozszerzeniach DWG oraz FBX.


Galeria programu 3ds Max


Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni. Program można pobrać jedynie na stronie producenta. Po kliknięciu w "Pobierz program", użytkownik zostanie przeniesiony na podstronę gdzie może pobrać program.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie 3ds Max

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie 3ds Max

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,