ABC Backup 5.50

ABC Backup Software

 • Aktualizacja:
  2016-02-25
 • Pobrań:
  3
 • Rozmiar:
  1.73 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

ABC Backup to program, który ma na celu zautomatyzowanie procesu tworzenia kopii zapasowych danych. Aplikacja całkowicie automatyzuje proces, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o manualne tworzenie kopii, ponieważ program robi to za niego. Aplikacja automatycznie wykonuje kopie na komputerach stacjonarnych, czy też na przenośnych dyskach. Zarchiwizowane dane aplikacja potrafi umieścić na serwerze FTP, a następnie automatycznie je pobrać. Program kompresuje dane za pomocą archiwum zip.


Galeria programu ABC Backup


Wersja standardowa posiada o kilka mniej opcji od wersji Pro, która także można pobrać w naszym serwisie.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program ABC Backup Pro

ABC Backup Pro 5.50

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie ABC Backup

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ABC Backup

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,