Active@ Hard Disk Monitor 3.1.9

LSoft Technologies Inc.

 • Aktualizacja:
  2016-02-21
 • Pobrań:
  5
 • Rozmiar:
  11.22 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Active@ Hard Disk Monitor to aplikacja służąca do monitorowania i analizy dysku twardego. Aplikacja wykorzystuje system S.M.A.R.T, który dostarcza jej pełne informacje o stanie dysku. Dzięki aplikacji można sprawdzić czy dysk jest sprawny technicznie, czy w bliskim czasie może dojść do poważniejszych awarii. Aplikacja monitoruje temperaturę dysku, wysokość głowic itp. Dodatkowo Active@ Hard Disk Monitor pokazuje temperaturę dysku w formie graficznego wykresu, co daje przejrzysty obraz, w jakim czasie dysk jest najbardziej obciążony, np. podczas kopiowania danych, czy też innych czynności powiązanych z "cięższą" pracą dysku.


Galeria programu Active@ Hard Disk Monitor


Cechy:

- Monitoring dysku, jego wydajności
- Skanowanie w poszukiwaniu Bad Sectors
- Monitoring temperatury i przedstawienie jej jako wykresu graficznego
- Wysyłanie alertów poprzez email

Uwagi:

Wersja testowa działa 14 dni.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Active@ Hard Disk Monitor

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Active@ Hard Disk Monitor

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,