Ad-Aware Pro Security 11.7.485.8398

Lavasoft

 • Aktualizacja:
  2016-02-19
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  1.99 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Ad-Aware Pro Security to zaawansowany program chroniący komputer w sieci, aplikacja chroni użytkownika przed zagrożeniami typu malware, wirusy, spam, spyware itp. Aplikacja została wyposażona w dwa silniki antywirusowe, przez co ochrona komputera jest jeszcze skuteczniejsza i wykrywa najnowsze nieznanego pochodzenia zagrożenia.

Automatyczne aktualizacje zapewniają najlepszą ochronę przed najnowszym zagrożeniem. Tryb gracza, pozwala na blokowanie wszelkich wiadomości, oraz wyskakujących okienek podczas grania. Funkcja Pin-Point pozwala na skanowanie określonych katalogów, a dzięki modułowi Malware Sandbox Emulator, komputer jest chroniony przez najnowszym i nieznanym jeszcze zagrożeniem ze strony malware.


Galeria programu Ad-Aware Pro Security


Uwagi:

Aby móc korzystać z wersji testowej 30 dniowej, należy zarejestrować się na stronie producenta, w celu wygenerowania kodu: link

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Ad-Aware Free Antivirus+

Ad-Aware Free Antivirus+ 11.12.945.9202

pobrań: 28
pobierz program Adaware Antivirus Free

Adaware Antivirus Free 12.2.889.11556

pobrań: 9

Recenzje użytkowników o programie Ad-Aware Pro Security

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Ad-Aware Pro Security

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,