Adblock Plus 3.5.1 pl

Adblock Plus

 • Aktualizacja:
  2019-04-16
 • Pobrań:
  1259
 • Rozmiar:
  1.19 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Adblock Plus to mały dodatek do przeglądarek internetowych, oferujący blokowanie(filtrowanie) reklam zwykłych oraz wideo, blokowanie domen które znalazły się na światowej liście  jako posiadające złośliwe oprogramowanie, oraz wykrycie adresu IP. Aplikacja daje możliwość definiowania własnych filtrów użytkownikowi, przykładowo blokując wyświetlanie obrazków,  blokowanie filmów reklamowych, przykładowo- tych poprzedzających filmy na serwisie YouTube, blokowanie kart Flasha, obiektów Java itp. Aplikacja posiada opcję auto konfiguracji do różnych zadań, tak aby użytkownik nie musiał poświęcać na to zbyt wiele czasu. Do innych funkcji aplikacji zaliczamy możliwość pozostawienia nieinwazyjnych reklam, tak aby właściciele witryn mogli dalej zarabiać pieniądze na wyświetlaniu reklam.


Galeria programu Adblock Plus


Dodatek jest dostępny dla wszystkich najpopularniejszych przeglądarek, od Firefoxa , Opery, Chroma, po Safari czy Internet Explorer. Możliwe jest ustawienie blokowania reklam dla określonej strony, czy też ich pokazywania. Użytkownik ma także możliwość wyboru typu, rodzaju, oraz tematyki reklam które mają być blokowane. Ciekawą opcją jest możliwość blokowania wyskakujących przycisków-ikon mediów społecznościowych. Inna ciekawą funkcją, o której warto wspomnieć jest umożliwienie przeglądania internetu jako anonimowy użytkownik. Każda sesja i związana z nią aktywność online, jak i historia przeglądania, jest śledzona przez firmy - agencje reklamowe. Adblock Plus umożliwia skuteczne wyłączenie śledzenia i całkowicie anonimowo przeglądać zasoby internetu.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Adblock Plus

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Adblock Plus

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.