Adobe Audition CC 2015 en

Adobe

 • Aktualizacja:
  2016-02-22
 • Pobrań:
  17
 • Rozmiar:
  319.15 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Adobe Audition to potężny zaawansowany mikser, edytor do tworzenia muzyki. Aplikacja posiada wiele funkcji oraz cech instrumentu muzycznego, pracującego w pętlach. Program posiada bardzo dużo zróżnicowanych efektów w 32 bitowym próbkowaniu, do tego w czasie rzeczywistym. Posiada narzędzia do analizy muzyki. Obsługuje najnowsze standardy ASIO, posiada także narzędzia do nakładania na siebie dźwięków w większej ilości. Jest to jedno z najlepszych profesjonalnych narzędzi do edycji muzyki. Aplikacja obsługuje rozszerzenie *.ape


Galeria programu Adobe Audition


Najnowsza wersja wprowadza wiele ulepszeń, przede wszystkim szybkość działania programu, oraz w pełni wykorzystanie zasobów sprzętowych. Program oferuje automatyczna korektę głośności,  umożliwia generowanie syntetycznej mowy, dostosowywanie czasu trwania utworu w stosunku do remiksu, nagrania z określonym czasem to tylko kilka wymienionych funkcji, a jest ich ogrom. Obsługa Dolby Digital,  zwiększona wydajność wideo, sterowanie wysokością dźwięków, to namiastka oferowanych efektów jakie oferuje program.
 

Uwagi:

Po pobraniu programu, w trakcie instalacji, wymagana jest rejestracja lub zalogowanie się na koncie Adobe w celu kontynuacji instalacji programu (wszystko dzieje się w instalatorze aplikacji).Tagi: Adobe Audition pobierz, Adobe Audition download, program Adobe Audition, Adobe Audition do pobrania, Adobe Audition darmowy, Adobe Audition za darmo, Adobe Audition do pobrania za darmo, Adobe Audition do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Adobe Audition

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.