Adobe Audition CC 2021 14.2

Adobe

 • Aktualizacja:
  2021-05-21
 • Pobrań:
  335
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Adobe Audition to potężny zaawansowany mikser, edytor do tworzenia muzyki. Aplikacja posiada wiele funkcji oraz cech instrumentu muzycznego, pracującego w pętlach. Program posiada bardzo dużo zróżnicowanych efektów w 32 bitowym próbkowaniu, do tego w czasie rzeczywistym. Posiada narzędzia do analizy muzyki. Obsługuje najnowsze standardy ASIO, posiada także narzędzia do nakładania na siebie dźwięków w większej ilości. Jest to jedno z najlepszych profesjonalnych narzędzi do edycji muzyki. Aplikacja obsługuje rozszerzenie *.ape


Galeria programu Adobe Audition


Najnowsza wersja wprowadza wiele ulepszeń, przede wszystkim szybkość działania programu, oraz w pełni wykorzystanie zasobów sprzętowych. Program oferuje automatyczna korektę głośności,  umożliwia generowanie syntetycznej mowy, dostosowywanie czasu trwania utworu w stosunku do remiksu, nagrania z określonym czasem to tylko kilka wymienionych funkcji, a jest ich ogrom. Obsługa Dolby Digital,  zwiększona wydajność wideo, sterowanie wysokością dźwięków, to namiastka oferowanych efektów jakie oferuje program.
 

Uwagi:

Po pobraniu programu, w trakcie instalacji, wymagana jest rejestracja lub zalogowanie się na koncie Adobe w celu kontynuacji instalacji programu (wszystko dzieje się w instalatorze aplikacji).

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Adobe Audition

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Adobe Audition

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,