Advanced Installer 14.0.1

Caphyon Ltd.

 • Aktualizacja:
  2017-05-10
 • Pobrań:
  5
 • Rozmiar:
  107.65 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Advanced Installer to jeden z popularniejszych programów do tworzenia instalatorów pod system Windows. Aplikacja umożliwia tworzenie instalatorów przeróżnych aplikacji, pod systemy Windows w bardzo prosty sposób. Instalatory tworzone są jako pakiet MSI, posiadający bardzo ładną, nowoczesną i przejrzystą grafikę. Narzędzie jest przeznaczone dla zaawansowanych programistów, którzy w szybki i prosty sposób chcą stworzyć instalatory dla swoich programów. Program posiada wbudowany kreator, który przeprowadza przez cały proces tworzenia pakietów MSI. Aplikacja posiada szablony, które ułatwiają tworzenie instalatorów dla aplikacji napisanych w ASP.NET, Visual Studio, .NET Famework itp.


Galeria programu Advanced Installer


Tworząc instalator użytkownik ma multum funkcji, z których oczywiście może korzystać, zaczynając od danych producenta, a kończąc na tworzeniu dodatków do programów.

Uwagi:

Wersja testowa działa 10 dni.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Advanced Installer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Advanced Installer

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,