AdwCleaner 7.1.1.0 pl

Xplode

 • Aktualizacja:
  2018-05-01
 • Pobrań:
  3793
 • Rozmiar:
  6.93 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

AdwCleaner to bardzo lubiany i ceniony wśród użytkowników program, który w szybki sposób pomoże pozbyć się niechcianego oprogramowania, jakim jest PUP (potenially unwanted programs), toolbars, Hijacker, czy też komponentami emitującymi niechciane reklamami (adware). Jeżeli użytkownik ma problem, z przestawioną przez jakiś program stroną startową, czy też wyświetlaniem niepożądanych reklam, przy otwieraniu okien przeglądarki, to ten program jest idealnym rozwiązaniem dla tych problemów. Aplikacja dodatkowo doskonale radzi sobie z często instalowanymi wraz z programami paskami narzędzi, które umieszczane są w przeglądarce, a skutecznie ją spowalniają.


Galeria programu AdwCleaner


Cały proces wykrywania oraz czyszczenia z niechcianych aplikacji jest zautomatyzowany, tak więc rola użytkownika sprowadza się do kilku kliknięć myszką. AdwCleaner działa szybko, jest niewielkich rozmiarów, nie jest instalowany w systemie i posiada bardzo przyjazny interfejs, przez co jest chwalony przez użytkowników. Działa zaraz o rozpakowaniu folderu. Wykrywalność zagrożeń jest bardzo wysoka, co przekłada się na skuteczne działanie programu. Najnowsza wersja zapewnia jeszcze szybsze działanie, oraz poprawę kilku błędów, w tym błędną funkcję działania aktualizacji programu, podczas uruchomionych programów do tworzenia dokumentów.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie AdwCleaner

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AdwCleaner

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.