AdwCleaner 8.3.0

Malwarebytes Corporation

 • Aktualizacja:
  2021-10-25
 • Pobrań:
  4353
 • Rozmiar:
  8.07 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

AdwCleaner to bardzo lubiany i ceniony wśród użytkowników program, który w szybki sposób pomoże pozbyć się niechcianego oprogramowania, jakim jest PUP (potenially unwanted programs), toolbars, Hijacker, czy też komponentami emitującymi niechciane reklamami (adware). Jeżeli użytkownik ma problem, z przestawioną przez jakiś program stroną startową, czy też wyświetlaniem niepożądanych reklam, przy otwieraniu okien przeglądarki, to ten program jest idealnym rozwiązaniem dla tych problemów. Aplikacja dodatkowo doskonale radzi sobie z często instalowanymi wraz z programami paskami narzędzi, które umieszczane są w przeglądarce, a skutecznie ją spowalniają.


Galeria programu AdwCleaner


Cały proces wykrywania oraz czyszczenia z niechcianych aplikacji jest zautomatyzowany, tak więc rola użytkownika sprowadza się do kilku kliknięć myszką. AdwCleaner działa szybko, jest niewielkich rozmiarów, nie jest instalowany w systemie i posiada bardzo przyjazny interfejs, przez co jest chwalony przez użytkowników. Działa zaraz o rozpakowaniu folderu. Wykrywalność zagrożeń jest bardzo wysoka, co przekłada się na skuteczne działanie programu. Najnowsza wersja zapewnia jeszcze szybsze działanie, oraz poprawę kilku błędów, w tym błędną funkcję działania aktualizacji programu, podczas uruchomionych programów do tworzenia dokumentów.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware 4.1.2.175

pobrań: 387
pobierz program Junkware Removal Tool

Junkware Removal Tool 8.0.4

pobrań: 12
pobierz program Malwarebytes Anti-Exploit

Malwarebytes Anti-Exploit 1.09.1.1334

pobrań: 16
pobierz program Malwarebytes Anti-Ransomware

Malwarebytes Anti-Ransomware 0.9.15.416

pobrań: 14
pobierz program Malwarebytes StartUpLITE

Malwarebytes StartUpLITE 1.07

pobrań: 11
pobierz program Malwarebytes Anti-Rootkit

Malwarebytes Anti-Rootkit 1.09.3.1001 Beta

pobrań: 9

Recenzje użytkowników o programie AdwCleaner

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AdwCleaner

 • Adamek1
  | 95.155.85.xxx

  oprócz malwarebytes to AdwCleaner jest najlepszym programem jaki znam

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.