AIDA64 Extreme Edition 5.99.4900

FinalWire Ltd.

 • Aktualizacja:
  2019-04-09
 • Pobrań:
  160
 • Rozmiar:
  50.45 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

AIDA64 Extreme Edition to idealne narzędzie do przeprowadzania diagnostyki, testów, oraz identyfikacji podzespołów komputerowych, oraz oprogramowania. Aplikacja skupia swoje działanie na bardzo dokładnej identyfikacji sprzętu, takiego jak: płyta główna, dysk twardy, procesor, karta graficzna, monitor, pamięci, chipset, i wiele innych, wliczając w to oprogramowanie. Informacje są przedstawiane w bardzo przejrzystej formie i szczegółowej formie. Aplikacja współpracuje z każdym czujnikiem - sensorem umieszczonym przez producenta na określonych podzespołach, informując użytkownika o jego stanie, temperaturze, obrotach wiatraków, oporze prądu itp.


Galeria programu AIDA64 Extreme Edition


Oprócz pokazywania dokładnych informacji, aplikacja umożliwia przeprowadzenie testów w celach diagnostycznych, dla: najnowszych modeli procesorów, pamięci RAM, przepustowości, szybkości transferu danych itp. Przestawione informacje o sprzęcie, oprogramowaniu, oraz wyniki testów, można zapisać do do pliku HTML.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program AIDA64 Buisness Edition

AIDA64 Buisness Edition 5.95.4500

pobrań: 13

Recenzje użytkowników o programie AIDA64 Extreme Edition

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AIDA64 Extreme Edition

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,