AKVIS AirBrush 8.0.815

AKVIS

 • Aktualizacja:
  2023-10-27
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  104 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:
AKVIS AirBrush – program do przemieniania plików graficznych w imitacje malowideł wykonanych aerografem

AKVIS AirBrush to prosty w obsłudze program, który umożliwia przekształcenie dowolnych plików graficznych w imitacje malowideł wykonanych aerografem. Dzięki wielu suwakom regulacyjnym, aplikacja pozwala uzyskać wiele ciekawych i niepowtarzalnych efektów, które sprawią, że nasze zdjęcia zmienią się nie do poznania.

Program umożliwia importowanie plików w różnych formatach, w tym JPG, PNG oraz TIFF. Dodatkowo, jako pliki wejściowe, możemy zaimportować zdjęcia w formacie RAW, który występuje w licznych odmianach dedykowanych konkretnym markom oraz aparatom cyfrowym. Pełna lista obsługiwanych formatów plików, wraz ze szczegółami odmian RAW, znajduje się na stronie producenta programu.

Po uruchomieniu programu, użytkownikowi ukazuje się czytelny interfejs, który w niemal identycznej formie dostępny jest w kilku innych aplikacjach tego samego wydawcy. Zaimportowane zdjęcie wyświetlane jest w głównym obszarze roboczym, a wszystkie ustawienia wprowadza się korzystając z panelu po prawej stronie. W panelu znajduje się również niewielki podgląd całego pliku, co jest przydatne, gdy poruszamy się po zdjęciu w dużym powiększeniu.

Aby na bieżąco kontrolować zmiany wprowadzane w ustawieniach, program na bieżąco edytuje tylko fragment zdjęcia, który można dowolnie przemieszczać po fotografii, aby zobaczyć inne jej fragmenty.

Uwagi: New E pl


Polub ten program:

Programy producenta AKVIS do pobrania

pobierz program AKVIS OilPaint

AKVIS OilPaint 10.1.820

pobrań: 0
pobierz program AKVIS Magnifier

AKVIS Magnifier 9.7.1282

pobrań: 0
pobierz program AKVIS NatureArt

AKVIS NatureArt 12.0.2041

pobrań: 0
pobierz program AKVIS Draw

AKVIS Draw 9.0.647

pobrań: 1
pobierz program AKVIS Neon

AKVIS Neon 6.0.740

pobrań: 1
pobierz program AKVIS HDRFactory

AKVIS HDRFactory 7.6.1052

pobrań: 0

Recenzje użytkowników o programie AKVIS AirBrush

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AKVIS AirBrush

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak