AllDup 4.0.10

Michael Thummerer

 • Aktualizacja:
  2016-11-29
 • Pobrań:
  5
 • Rozmiar:
  6.23 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

AllDup to małe i sprawne narzędzie do wyszukiwania, jak i usuwania duplikatów plików. Aplikacja posiada funkcję bardzo szybkiego wyszukiwania grafiki, tekstu, multimediów dzięki bardzo dobrze napisanemu algorytmowi wyszukiwania. Użytkownik oczywiście sam może określić kryteria wyszukiwania, od ostatniej modyfikacji, zawartości pliku, do rozszerzenia  pliku, czy też jego rozmiaru. Dużym plusem aplikacji jest możliwość szybkiego podglądu znalezionych plików, dzięki czemu możliwa jest szybka akcja porównawcza. Ważną i ciekawą funkcją jest możliwość zapisywania, oraz odtwarzania wyników wyszukiwania w celu późniejszej ich analizy, co skutkuje o wiele szybszym czasem porównywania z nowo powstałymi plikami.


Galeria programu AllDup
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie AllDup

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AllDup

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,