AllSync 4.0.42

Michael Thummerer

 • Aktualizacja:
  2023-04-16
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  20.23 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

AllSync to zaawansowane narzędzie do synchronizacji plików i folderów między różnymi urządzeniami, takimi jak komputery, serwery, dyski zewnętrzne i chmury. Program ten pozwala na automatyczną synchronizację plików i folderów na różnych urządzeniach, co zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność Twoich danych.

AllSync oferuje wiele różnych funkcji, które umożliwiają dostosowanie procesu synchronizacji do własnych potrzeb. Możesz wybrać, które pliki i foldery mają być synchronizowane, jak często proces synchronizacji ma się odbywać i wiele innych ustawień, które umożliwiają pełną kontrolę nad synchronizacją Twoich danych.


Galeria programu AllSync


Jedną z najlepszych funkcji AllSync jest automatyczne wykrywanie zmian w plikach i folderach, co oznacza, że ​​program samodzielnie rozpoznaje, które pliki i foldery wymagają synchronizacji. Dzięki temu proces synchronizacji staje się szybszy i bardziej wydajny.

AllSync oferuje również bezpieczeństwo danych dzięki funkcjom takim jak kopia zapasowa i przywracanie plików. Możesz tworzyć kopie zapasowe swoich danych i przywracać je w razie potrzeby, co zapewnia pełne bezpieczeństwo Twoich danych.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program AllDup

AllDup 4.5.40

pobrań: 10

Recenzje użytkowników o programie AllSync

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AllSync

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,