Andy 46.16.66

Andy OS, Inc.

 • Aktualizacja:
  2017-11-22
 • Pobrań:
  108
 • Rozmiar:
  462.04 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Andy to ciekawa propozycja dla użytkowników posiadających komórkę z systemem Android, a chcących posiadać swoje ulubione gry, aplikacje te z Androida na komputerze. Jest to po prostu emulator, który umożliwia uruchomienie aplikacji przeznaczonych dla urządzeń przenośnych na komputerze. Dzięki programowi bez problemów zagramy w ulubione smartfonowskie gry, oraz uruchomimy multum programów, działających pod Andridem,chociażby Snapchat, czy sklep Google Play. Pobane gry i aplikacje w klepie Google Play, można bez problemu uruchomić na komputerze. Aplikacja umożliwia także konfigurację smartfona jako bezprzewodowego pada.


Galeria programu Andy
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Andy

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Andy

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,