ANSYS Student 16.2 en

ANSYS, Inc.

 • Aktualizacja:
  2016-04-26
 • Pobrań:
  157
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

ANSYS Student to zaawansowana aplikacja do przeprowadzania symulacji termicznych, wytrzymałościowych oraz projektowania modeli w 3D. Aplikacja przeznaczona jest dla studentów inżynierii, którzy są zainteresowaniu nauką symulacji od samych podstaw. Program jest bardzo rozbudowany i posiada szereg przydatnych funkcji, pozwalających na obliczanie przeróżnych testów wytrzymałościowych materiałów itp. Oprócz symulacji możliwe jest projektowanie modeli w 3D z bardzo dużą precyzją.


 


Galeria programu ANSYS Student


W skład programu wchodzą: ANSYS Mechanical, ANSYS CFD, ANSYS Autodyn, ANSYS Workbench, ANSYS DesignModeler oraz ANSYS DesignXplorer

Uwagi:

Wersja Student jest przeznaczona dla  studentów. Pobierając program zgadzasz się na wykorzystywanie go jedynie w celach osobistych oraz edukacyjnych. Program nie może być wykorzystywany do analizy konkurencji, czy też dla działalności handlowej w tym konsumpcji.

Po przeniesieniu na stronę programu, trzeba zaakceptować regulamin na dole strony, a następnie pokaże się opcja pobrania pliku, należy także pobrać klucz (License Key), do którego link znajduje się niżej linku do głównego programu, klucz należy wpisać instalacji programu.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie ANSYS Student

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ANSYS Student

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.