ANSYS Student 2019 R3

ANSYS, Inc.

 • Aktualizacja:
  2019-11-22
 • Pobrań:
  333
 • Rozmiar:
  4.73 GB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

ANSYS Student to zaawansowana aplikacja do przeprowadzania symulacji termicznych, wytrzymałościowych oraz projektowania modeli w 3D. Aplikacja przeznaczona jest dla studentów inżynierii, którzy są zainteresowaniu nauką symulacji od samych podstaw. Program jest bardzo rozbudowany i posiada szereg przydatnych funkcji, pozwalających na obliczanie przeróżnych testów wytrzymałościowych materiałów itp. Oprócz symulacji możliwe jest projektowanie modeli w 3D z bardzo dużą precyzją.


 


Galeria programu ANSYS Student


W skład programu wchodzą: ANSYS Mechanical, ANSYS CFD, ANSYS Autodyn, ANSYS Workbench, ANSYS DesignModeler oraz ANSYS DesignXplorer

Uwagi:

Wersja Student jest przeznaczona dla  studentów. Pobierając program zgadzasz się na wykorzystywanie go jedynie w celach osobistych oraz edukacyjnych. Program nie może być wykorzystywany do analizy konkurencji, czy też dla działalności handlowej w tym konsumpcji.

Wybierając link alternatywny: po przeniesieniu na stronę programu, trzeba kliknąć o obrazek "ANSYST Student", następnie w "DOWNLOAD ANSYS STUDENT 2019 R3", po czym kliknąć w "AGREE & DOWNLOAD" 

W wyborze systemu operacyjnego oraz wersji, można kliknąć w bezpośredni link do programy - link alternatywny.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie ANSYS Student

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ANSYS Student

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,