Ant Movie Catalog 4.2.0.2

Antoine Potten

 • Aktualizacja:
  2016-01-25
 • Pobrań:
  25
 • Rozmiar:
  5.11 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Ant Movie Catalog - jest to prosty program w działaniu, służy do dodawania posiadanych filmów i tworzenia opisów do nich, mówiąc krótko jest to program do katalogowania filmów.
rnProgram ten posiada wbudowany skrypt do pobierania plików ze stron internetowych. Aby dobrze skatalogować nasze zbiory, aplikacja posiada bardzo dużo pól w których są dokładne informacje o danym filmie. Możemy dodatkowo wstawiać swoje komentarze przy danych pozycjach, jeżeli film wart jest uwagi. Aplikacja potrafi importować pliki o rozszerzeniach: CSV , Divx Manager, BaseDVDivx, Origons.com, DVD Profiler (catalogs exported to XML), potrafi wyeksportować pliki: HTML , SQL commands, CSV , Origons.com.


Galeria programu Ant Movie Catalog
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Ant Movie Catalog

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Ant Movie Catalog

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,