AnyDesk 7.1.6

AnyDesk Software, GmbH.

 • Aktualizacja:
  2022-12-03
 • Pobrań:
  836
 • Rozmiar:
  3.81 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

AnyDesk to darmowa wersja programu do zdalnego sterowania innym komputerem, w skrócie do sieciowej zdalnej administracji komputerami. Aplikacja w swojej funkcjonalności umożliwia połączenie z innym komputerem, gdzie użytkownik widzi pulpit połączonego komputera i może na nim działać w zależności od potrzeb. Obsługa myszki, klawiatury itp jest bardzo pomocna, ponieważ dzięki temu można na spokojnie zająć się pomocą zdalną na drugim komputerze. Aplikacja umożliwia niejako przeprowadzanie wirtualnych szkoleń, pomoc techniczną, wyświetlanie prezentacji w czasie rzeczywistym, czy też zwykłe przeglądanie zawartości drugiego komputera.

 

 


Galeria programu AnyDesk


Program zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie połączenia dzięki technologii TLS 1.2, także oraz wykorzystaniu szyfrowania RSA 2048, oraz stabilną prace z wykorzystaniem połączenia wideo, nawet w przypadku słabych łączy. AnyDesk daje możliwość wyświetlania obrazu w kilku trybach z obsługą serwerów proxy, czy też graficzną akceleracją. Programu nie trzeba instalować co jest dużym plusem.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie AnyDesk

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AnyDesk

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,