AnyFileBackup Professional 4.5.3

AAR Innovations

 • Aktualizacja:
  2016-01-22
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  10.71 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

AnyFileBackup to aplikacja stworzona do wykonywania kopii bezpieczeństwa oraz synchronizacji w czasie rzeczywistym dla folderów w sieci lokalnej LAN, serwerów FTP (VMX czy też TFTP), poczty email (POP3 oraz IMAP, stron HTML, prywatnych chmur, czy też zdalnych hostów. Aplikację można konfigurować w czasie rzeczywistym i nie przeszkadza to w tworzeniu kopii. Obsługa protokołów HTTPS, FTPS czy też formatów zabezpieczonych hasłem w tym ZIP, AES, Blowfish, to tylko niektóre funkcje aplikacji. Programem można sterować zdalnie, wysyłać powiadamiające SMSy, emaile, czy też wiadomości w sieci LAN. Dużą zaletą programu jest intuicyjny interfejs i łatwość obsługi.


Galeria programu AnyFileBackup Professional
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie AnyFileBackup Professional

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie AnyFileBackup Professional

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,