Ares 2.5.8

AresGalaxy

 • Aktualizacja:
  2022-11-25
 • Pobrań:
  4742
 • Rozmiar:
  5.5 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Ares jest jednym z najlepszych programów, służących do wymiany plików w sieci P2P. Aplikacja pozwala na pobieranie plików jednocześnie z różnych źródeł na raz, przez co wzrasta szybkość pobierania plików audio, wideo, dokumentów, zdjęć, czy też programów. Wbudowany czat, daje możliwość kontaktu z osobą od której pobierany jest np. plik. Możliwość wstrzymywania pobierania, wznawiania, ustawiania limitów transferów, banowania niechcianych użytkowników, czy też wyróżniająca funkcja, jaką jest możliwość wyboru folderu, który użytkownik chce udostępnić, przez co, nie jest on na narażony na nieświadome, udostępnianie plików, z wyjątkiem pobranych, a nie usuniętych z docelowego folderu pobierania.


Galeria programu Ares


Dodatkowo aplikacja posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Ares

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Ares

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,